Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek már biztosan a terhesség...

Ezek már biztosan a terhesség tünetei, ugye?

Figyelt kérdés

Derékfájás, hasfájás,szurkálás és puffadás, kívánósság, rossz kedv, aluszékonyság, folyamatosan melegem van.

A megtermékenyülés után 10 nappal már jelenkezhetnek ezek a tünetek?


2011. júl. 16. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
10 nap után? hááát... szerintem kis önszuggesztióval lehet ilyen tüneteket produkálni, akár öt nap után is, de mint tudjuk, bármi megtörténhet.
2011. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos jele ilyenkor még nincs. Ez lehet bármitől. A szurka, puffadás, kívánósság és a többi a menzi előtt is normális tünetek. De kívánom hogy sikerüljön a baba.


2 gyerkőcöm van. Én a nem várt előtt amikor már gyanakodtam az a szokatlan cicifájás volt és hogy semmi hüvelyfolyásom sem volt pedig menzi előtt szokott lenni.Ez az első babánál volt. A másodiknál ha nem csinálok tesztet akkor nem tudom meg hogy babát várok, mert semmi jele nem volt, csak később.

De az elsőnél átéltem a több hónapos "ezek már terhesség jelei"-érzést/várakozást és sokszor csalódtam mikor mégis megjött.


Mielőbbi babaáldást!

2011. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A megtermékenyülés a menstruáció 4. napján történt, úgyhogy az még odébb van.
2011. júl. 16. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Bizony lehet.

Második babámmal az együttlét utáni 9. napon émelyegtem, aluszékony is voltam, és a 10. napon erős 3-t teszteltem.


Viszont az azért különleges, hogy a 4. napon volt peteérésed.

Elősző hónapban nem volt peteérés? Ez ugyanis csak ilyen esetben lehetséges.


A jó hír viszont az, hogy ha ezeket a tüneteket valóban baba okozza, akkor már a teszt is ki kell mutassa.

Úgyhogy tesztelj egyet és kiderül.

2011. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hopp, erős +-t akartam írni. :o)
2011. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy a terhesség jelei, simán lehet, hogy bebeszéled msgadnak. A menstruáció 4. napján általában kicsi az esély a megtermékenyülésre. Persze nem lehetetlen, de ritka. A terhesség biztos jele a menzesz elmaradása és a pozitív teszt. Mikor kene megjönnie?
2011. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!