Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom h nem lehet hinni...

Tudom h nem lehet hinni benne, de aki ismeri a kinai fogmzásnaptárt (h fiu v lány) válaszolna?

Figyelt kérdés

csak a vicc edvéért gondoltam megcsinálom,de 2 oldal programja mást dobott ki. viszont van ilyen táblázat amiről le lehet olvasni...

no a kérdés h ha én novemberben voltam 26, akkor a 26évesnél nézzem, vagy mivel most már a 27ikben vagyok azt? (pl a görögök a megkezdett évet mondják s asszem több helyen is) mert igy más jön ki a 2nél s nem tom h melyik a jó elvileg:)

ja és a teherbeesés hónapja amikor tudom h ovum volt és megterméknyülést volt, vagy az utso mensi első napja ahogy a dokik is számolják a terhesség kezdetét.?

köszi


2011. júl. 17. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha 27éves vagy mikor megfogant a baba akkor azt kell nézni ,nállam mind a kétszer bavált és még családonba is mindenkinek az lett mit a táblázat mutatott :)
2011. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
még nem töltöttem be a 27et, novemberben fogom. pont ez a kérdés, h a betöltött v a megkezdett évet kell nézni?
2011. júl. 17. 20:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Amennyit betöltöttél, annyi éves vagy. A fogamzás hónapja pedig amikor a megtermékenyülés volt.


Én legalábbis így néztem és nekem bejött :)

2011. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be! Kislányt írt, és most derült ki,hogy kukis!:))
2011. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ezen az oldalon bejött,már mindkét meglévő gyermekemnél és az ismerőseimnél is!:)

2011. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igen, ez az oldal amit én is néztem, s itt a másik, ahová a születési dátum helyett a korod kell megadni s igy mást dob ki...:))


[link]

2011. júl. 18. 20:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Állítólag a születési dátumos a jó,mert a kínaiaknál nem úgy számít a kor,mint nálunk!:)
2011. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A másiknál nekem is pont az ellenkezője jön ki!Nem tudom,hogy sokan ezt tudják-e,hogy a másik a helyes/a születési dátumos/.
2011. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha elfogadod, ajánlok egy másik módszert. Olvastam, hogy Czeizel Endre írta, hogy ha a peteérés előtti 1-2 napon történik a fogamzás, akkor lány lesz, ha épp peteéréskor, akkor fiú. Mert a fiú kromoszómások gyorsak de hamar meghalnak, a lányok meg lassúak de sokáig élnek odabent. Szóval ha peteérés előtt történik, akkor a peteérés idejére a lány túléli, a fiú nem. Ha peteéréskor történik, akkor meg a fiú győz, mert ő a gyorsabb.

Olvass utána, érdekes!Én ezt fogom majd alkalmazni.:)

2011. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mármint maga az aktus, hogy mikor történik. - előző-
2011. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!