Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivagyok keszulve kerlek...

Kivagyok keszulve kerlek adjatok tanacsot?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van egy 4 eves lanyom es egy 19 honapos fiam tegnap a tesztem pozitiv lett ugy estem teherbe hogy vedekeztunk teljesen ketsegbe vagyok esve nem akartam 3 ik gyereket, gyogyszert szedek panikra es lehet hogy terheseg alatt azt nem is szedhetem. a dokihoz majd jovoheten tudok menni! mit tegyek ? elvetessem vagy megtartsam? ketsegek kozott vagyok, amugy ha megtartanam ez a baba is csaszaros lenne
2011. júl. 22. 13:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Hát én is ki lennék készülve, de megtartanám.
2011. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te és a férjed döntheti el.Nektek kell felnevelni,eltartani,szeretni,gondoskodni róla.

Nyugodj meg és gondoljátok át!

2011. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyagi helyzetem megengedné, akkor biztos megtartanám, mert ez a baba nagyon meg szeretne születni:)
2011. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Én sorrendben: kibuknék, kétségbe esnék, majd nevetnék előbb kínomban, majd a helyzet komikumát észrevéve.

Nem vetetném el, semmiképp.

2011. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, én is kiborulnék de megtartanám. Ha elveteted, mindig kisérteni fog, akárhányszor meglátsz egy kisbabát.. amikor én szültem, volt ott egy 16 éves lány, aki ugyanigy esett teherbe mint te, de kihordta és örökbe adta. Császárral szült, és csak becsülni tudtam érte, hatalmas döntés volt.

Aludj rá párat, lehet, hogy később másként fogod látni.

Ha védekezés mellett fogant, akkor nagyon meg akar születi, én öt olyan párt is ismerek, akinek nem lehet gyereke, bárhogy szeretnék.

Az is lehet, hogy kivételes tehetség lesz valamiben és sok emberen fog segíteni, ha felnő.. nem tudhatod...

2011. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A pánikbetegséget hatékonyan lehet kezelni (és ildomos is) pszichoterápiával! Mi van a háttértényezőkkel, amik kiváltották? Erre a gyógyszer nem hat..

A terhesség első két hetében még nem gáz a gyógyszerszedés.


Abban sajnos nem adhatunk felelősségteljes tanácsot, hogy miképpen dönts. Érdemes felkeresni a családvédelmi központot, ahol pszichológussal át tudjátok részletesen beszélni az egészet. Így talán könnyebb lesz a döntést meghozni. Sajnálom, hogy így alakult, nagyon nehéz helyzetben vagy. De hidd el kérlek, hogy a pánik (ha valóban "csak" ennyi a gond és nem súlyosabb) jól kezelhető. Emiatt kár elvetetni a babát.

2011. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha pánikbeteg vagy, akkor menj el pszichológushoz, pszichiáterhez, vagy ahhoz aki felírta, hogy hogyan tovább. Beszéld ki magad, meg beszéljétek át otthon is, de mindenképpen kérd szakember segítségét is.
2011. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

és tudom, hogy ezért még megdobálnak, de a szegénység összehozza az embereket... persze vannak a szegénységben is fokozatok, tudom, de nálunk az a tapasztalat, hogy kreatívabbak és cinkosabbak vagyunk a férjemmel, mióta babánk van, és a havi 100ezer helyett 42 jön bevételként tőlem. Nagyon kihasználunk minden lehetőséget, nemrég csinált egy pelenkázót sajátkezűleg, és egyre nagyobb részt művelünk a kertből haszonnövényeknek, meg ilyesmik.

Most tervezzük a másodkat (és a férjem se elnök-vezérigazgatói állásban van...)

2011. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Hát én is jártam ebben a cipőben. Amikor megtudtam,hogy jön a 3. kétségbe estem 1 hétig sírtam.2 hét kellett ,hogy fel dolgozzam,felfogjam,hogy mi is van,de bele törődtem,és egyre könnyebb volt. Nálam még akkor a legkisebb is csak 1 éves volt.Én megtartottam,mert a férjem teljes mértékben mellém állt. Anyagilag mi sem vagyunk eleresztve,de éppen még boldogulunk. Nagyon nem bántam meg ,hogy megtartottam,nem is tudom mi lenne velünk Nélküle.

Ha pedig a férjem azt mondta volna,hogy vetessük el,az még rosszabbul esett volna.

2011. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
hat nagyon koszonom, a valaszokat! egyszeruen nem terek magamhoz se aludni semmit nem tudtam,a ferjem nagyon orul neki mindenki mondja tartsam meg de hat 3 gyerekkel nem, konnyu es en a panikot a 2 ik gyerekem szuletese utan kaptam:(
2011. júl. 22. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!