Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességmegszakítás lesz,...

Terhességmegszakítás lesz, sajnos. A családsegítő értesíteni fogja a szüleimet? Vagy velük nem foglalkozik?

Figyelt kérdés
Szüleimmel nagyon rossz a kapcsolatom,így nem szeretném velük közölni,hogy abortuszom lesz! 18L
2011. júl. 25. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Kedves versíró, abortusz ellenes!

Nem bírom végiog olvasni, mert sírva fakadok tőle.

2 gyermekem van, a harmadik védekezés mellett becsúszott. Anyagi körülményeink miatt, a szívem helyett az eszemre kellett hallgatnom, így mentem abortuszra. Egyáltalán nem vagyok rá büszke, életem végéig bűntudatom lesz emiatt. DE a mai napig, és most méginkább úgy érzem helyesen döntöttem. Pedig azelőtt én is elitéltem az abortuszt!

Csak azt tudom mondani, hogy aki még nem került ilyen helyzetbe, ne itélkezzen mások felett, mert sosem lehet tudni, hogy esetleg vele is előfordul(bár ne legyen így).

A kérdezőnek is válaszolok, mivel 18. életévedet betöltötted, így nagykorú vagy, nem szólnak a szüleidnek!

Minden jót neked, sok erőt és kitartást ahhoz ami előtt álsz.

2011. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Pl. egy erőszakból fogant babát én sem tudnék megtartani...
2011. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9%
Jaj, erőszak, hagyjuk már szerinted az abortuszok mekkora része van erőszak miatt? Egy százaléka, vagy kettő?
2011. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30%
Személy szerint én elszomorodom..örökbefogadásra várok és vannak emberek, akik meg nem tudják felvállalni..elszomorító..
2011. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!