Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség vége felé más is...

A terhesség vége felé más is "antiszociális" lesz és idegesíti az állandó kérdezősködés?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 11:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem anyukám és az anyósom borított ki teljesen. Most született meg az 5. babánk. Eddig soha nem ugrándoztak körülöttünk, most az egész terhességet végigizgulták, hogy hogyan fogom én ezt bírni. Mintha olyan nagy lenne a különbség a 4 és az 5 között! Még azt is beosztották maguk között, hogy ki mikor fog az első hetekben a gyerekekre vigyázni, hogy csak a picivel kelljen foglalkoznom. Muszáj volt egyenesen megmondanom, hogy én inkább egyben szeretném tudni a családomat ebben az időszakban. Onnantól már csak aggódtak, hol a meleg, hol a hidegfront miatt:)
2011. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon az én gondolataimat írtátok ám. Nálunk is mindenkinek meg lett mondva, h szólunk, ha jön a baba, erre naponta többször hívogatnak, ha nem veszem fel azonnal, akkor teljesen beindulnak, h biztos szülök, sajnálnak hol a hideg, hol a meleg, hol az eső, hol a hasam miatt. Meg tudok már őrülni ettől.

Köszi nektek is a válaszokat!

2011. júl. 26. 17:59
 13/13 anonim ***** válasza:

Határozottan igen! :)

Főleg, ha elmondom, hogy legyenek szivesek nem kérdezősködni, mert úgyis elmondunk mindent és nem maradnak le semmiről...de falra hányt borsó!

Aztán az is idegesítő, hogy feltesznek 10 kérdést fél perc alatt és mennek is tovább, tehát baromira nem érdekli őket, hogy ténylegesen hogy vagy, csak infót gyűjt, hogy legyen miről pletykálni...

Szerencsére a rokonok tudják, hogy nem díjazom az ajnározást és békén hagynak! A többivel meg nem foglalkozok!

2011. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!