Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg ideje alatt mar...

Terhesseg ideje alatt mar megcsalt valakit a parja?

Figyelt kérdés
Mikor derült ki, hogy törtent az egesz?
2009. ápr. 6. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ugye ezt nem mondod hogy veled előfordult :(?? Annál rosszabb nem lehet a világon..Ugye nem?
2009. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ez tényleg megtörtént?Mert ha igen,az egy utolsó gazember lehet!Főleg hogy terhesen?Most komolyan?
2009. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyenlöre csak kerdeztem... Köszi az aggodasokat azert. :)
2009. ápr. 6. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nincs és nem is lesz ilyen veled! 1 voltam!
2009. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát az én sztorim nagyon érdekes,én most 36 hetes terhes vagyok.Nekünk nyáron volt párkapcsolati problémánk.kb júniustól augusztusig.Ekkor csalt meg a párom,ez idő alatt volt szeretője.De az egészben a pláne,hogy én augusztusban estem teherbe.Nagyon durva időszak volt...még most sem hevertem ki teljesen.Megbocsátottam neki,de elfelejteni nem tudom.Sokszor eszembe jut.de már azért sokkal jobb,mintr akkor.Főleg,hogy újra tudok benne bízni.

Dióhéjban annyi a történet,hogy ez a bizonyos nő,egy 3 gyerekes,férjes asszony.Idősebb a páromnál is.Munkája révén ismerte meg és összemelegedtek.Találkozgattak párszor,állítólag ez nemcsak a szexről szólt,sokat beszélgettek is.(nem mintha engem ez vigasztalna).

Majd jött a páromnak a lelkiismerete és szakított vele augusztus közepén.Még akkor nem tudtuk,hogy terhes vagyok,rá pár napra derült ki.Én éreztem,hogy valami nem stimmel a párommal,elkezdtem nyomozgatni,lett is sajnos eredménye...Aztán rá pár napra vettem egy tesztet,mert nem jött meg a mensesem.pozitív lett.akkor nagyon meg voltam ijedve,tanácstalan voltam,de már nagyon örülünk,hogy a gyerekvállalás mellett döntöttünk.Legnagyobb boldogságban várjuk,hogy megszülessen a pici lányunk.

Ha van még kérdésed szívesen válaszolok,mivel tudom ilyenkor mit érez az ember...

2009. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ismerősi körömben volt hasonló,bár nem voltak házasok,de szerintem ez annyira édesmindegy a végkifejlet szempontjából.Náluk annyi történt,hogy nem volt tervezett baba,fiatalok is voltak,de stabil volt a kapcsolatuk,már 4 éve együtt voltak.Aztán becsúszott a baba,a srác pedig velük maradt.Tényleg olyan kedvesnek és felelőségteljesnek tűnt,de aztán megszületett a kisfiú és elhagyta őket.A kissrác most 5 éves nagyon boldog kiegyensúlyozott,szerintem azóta sem látta az apját szerencsére,mert ha megtudná milyen hangnemben beszél róla biztos sérülne a kis lelke.Ezt azért mondom,mert egy helyen dolgozott anyummal és vki kérdezte,hogy hogy van a fia,mire csak annyit vágott rá,hogy mittudom én h van a kis hülye.Ezekért a pillanatokért örülök,h nem születtem férfinak,legalábbis nem olyannak akiben semmi lelkiismeret,vagy önérzet a gyereke és a párja iránt.

Remélem nálatok tnyeg nem lesz semmi baj,gondolom nem ok nélkül kérdezted:)

2009. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

én azon gondolkoztam sokat, hogy hogy nem jön egy férfinak, hogy megcsalja a nejét, amikor hónapokon keresztül nem kap semmit! Értem én, hogy a nő a fontos, meg a baba, meg meg kell értenie az ilyesmit, de abba már én is belegondoltam, hogy ha én, mint nő bolondulok meg, ha szexelni akarok, a párom meg pl. fáradt, akkor hogyan várhatom el tőle, hogy ha máshogy nem is, de gondolatban megcsaljon, ha majd nekem nem kell a fütyi. Ettől a részétől még tartok a terhességnek.


Remélem, nálatok nincs gond...

2009. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kerdesemnke valoban van oka: ez egy nehany nappal ezelötti telefonbeszelgetes volt a ferjemmel, aki most masik orszagban van... Este kerdeztem, hogy milyen volt a napja, es akkor meselni kezdett, majd az egyik mondatban azt mondta, hogy "aztan bementünk a"... Erre en rögtön lecsaptam : BEMENTÜÜÜNK ???? Kivel voltal?

Erre üvölteni kezdett, teljesen kifakadt, hogy mossam ki a fülemet, mert ö nem azt mondta, hogy bementünk, hanem bementem, stb.... De olyan eröteljesen felcsattant, hosszu percekig ingerült volt, annyira jellemzö szerintem, hogy az ilyen helyzetekben a legjobb vedekezes a tamadas... Hat ennyi a törtenetem, azota sirdogalok, es probalok nem arra gondolni, hogy ö közben szepen eli az eletet, en meg a heteket szamolom vissza amikor mar a babankat a kezembe tarthatom...

2009. ápr. 7. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!