Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok mikortól...

10 hetes vagyok mikortól látszik majd, hogy fiú v lány?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ideális esetben a 20 heti UH-n.
2009. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hetin fiús jellegűnek titulálta a doki a pocaklakót,aztán a 18.hetin már biztosra mondta. Viszont az öcséméknek végig háttal volt a picur,úgyhogy csak szülés után derült ki,hogy fiú. :)
2009. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hosan fiu volt de 4 hosan mar lanynak latszott es mikor megszuletett lett egy gyonyoru egeszseges kislanyom.boldog babavarast es konnyu szulest.
2009. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen UH. 4D-n 13 hetesen szinte biztosra meg szokták tudni mondani a nemét. Legalábbis ezt hallom és saját baráti körömben is ezt látom. 2D-n később, de kb 18 hetesen már ott is kivehető kell, hogy legyen. Persze csak ha a pocaklakó is készséges...
2009. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 12.heti uh-n nagy biztonsággal állította a doki,hogy kisfiú.Én nagyon így is ereztem és érzem is.Majd kiderül.
2009. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sima 2D-s volt az uh.


utolsó

2009. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont most olvastam a Simó Tímea "Pocakosnapló"jában hogy a 9. hétig azonosak a nemi szervek, és a betöltött 13. héttől tudja egyértelműen meghatározni a vizsgálatot végző szakember hogy kisfiú vagy kislány.

De ahogy előttem is írták, fontos hogy mivel nézi, 2D vagy 4D, ill. hogy a baba mutatja-e magát.


Én 12 hét 3 naposan voltam ahol a babám 12 hét5 naposnak felelt meg, és mondta a szonográfus 4D-s uhval hogy kislány. Mutatta is a 3 vonást hogy miért. Majd meglátjuk.


Sok boldogságot!

2009. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Elég inteligens vagy, ha már tíz hetesen nyomod az internetet:)
2009. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!