Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki 20-25 év...

Van itt olyan aki 20-25 év körüli és terhes ill. Albérletben élnek?

Figyelt kérdés
Megtartjatok a picit? Parotok dolgozik? És elég lesz az a pénz amit kap a parotok ill. Neked ami jár a gyerek után? Azaz fent lehet tartani ennyi összegből egy babát?
2011. júl. 28. 08:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként elmondom neked, hogy mostanában sokan azon gondolkoznak, hogy hagyják a hitelüket bedőlni, és vigye a bank a lakást, mert nagyon sok a törlesztő, és sokkal jobban megéri nekik albérletbe költözni. Semmi gáz nincs az albérlettel.
2011. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Annailuj válasza:
100%
Jó ha van háttér de az is biztos, hogy Ti mindent megfogtok tenni azért, hogy a picinek könnyebb legyen az élete. Nem lehetett könnyű így felnőnötök de ez csak jobb szülővé fog tenni titeket. Az én párom is nevelőotthonos volt és tudod nem a sok pénz és fényűző élet hiányzott neki hanem a család, a szeretet... Ezt pedig biztos megtudjátok adni a babának! Hajrá! Jó Egészséget és Sok Boldogságot Kívánok Nektek!
2011. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Húsz éves vagyok 39 hetes kismama a férjemmel a szüleimnél lakunk. Ő dolgozik én nem. Tervezett baba volt és már mindenki nagyon várja.
2011. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ne vetesd el :-) főleg, meg akkor ne, ha ennyire szeretnétek a babát. Jó, hogy van párod, Vele sok minden könnyebb, a problémákat is könnyebb szeretetben megoldani.

Én sajnos egyedül vagyok, a párom elhagyott, így egymagam fogok keresni a babára és magamra, lakáshitelem is van. De úgy gondolom, mint ahogy Te is írtad, hogy soha nem tudtam volna kiheverni, ha nem tartom meg :-))) Bár az is igaz, hogy én már 34 éves vagyok, de ez a döntésemben nem játszott szerepet.

Szóval sok boldogságot kívánok Nektek. sok sikert.

2011. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisbaba sokak véleménye ellen nem kerül sok százezer forintba. Rengeteg baba holmit meg lehet venni olcsón használt baba boltban is. A kis ruháktól kezdve a babakocsin át a kiságyig. A pelenkákat lehet akár darabonként is venni de van olcsó nagyobb kiszerelés is. Öt hat hónapos koráig elég ha szopizik utána lehet kapni répát krumplit almát ilyesmiket csinálni neki kis bébi papit. Szóval okosan is meglehet oldani kevesebb pénzből is. Egy gyermek élete amúgy sem felbecsülhető összegben. Én a helyedben biztos megtartanám hiszen a párod támogat. Mi sem vagyunk gazdagok mégis szeretettel várjuk a fiunkat és még csak saját házunk sincs. Utolsó 39 hkm voltam.
2011. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Na mi pont ilyenek vagyunk:)

Albérletben lakunk, 23 évesen vállaltuk az első babát, most 25 évesen már jön a 2.

Engem nagyon zavar az albérlet, a férjemet nem.Ő kimondottan albérletpárti, szerinte nem vagyunk annyira helyhez kötve.(jó, most már más, hogy gyerekek vannak, de előtte odaköltöztünk, ahol munka volt:))

35+ rezsit fizetünk mi is másfél szobás lakásra, olcsóbban kijövünk, mintha hitelünk lenne.Ha arra várunk, hogy saját lakásunk legyen, akkor 40 évesen szültem volna kb.Ha nem is sokat, de minden hónapban keveset lehet félrerakni,idővel majd csak összegyülik mondjuk egy önerő a lakáshoz.Sajnos nincs szülői segítség, semmilyen téren, de szerencsére megálljuk a helyünket az életben :)

Én is azt mondom jó döntés, hogy megtartjátok a babát, hidd el, nem kerül olyan sok pénzbe, mint ahogy hallani lehet...Én is meg voltam ilyedve, de szerencsére nem nélkülözünk.Drága játékokra nem tellik, de olcsóbbakat minden hónapba többet is kap a gyerkőc.Ruhái vannak újak és használtak is,bár hozzáteszem újan is olcsót is lehet kapni, csak figyelni kell az akciókat.Én pl a C&A-ba vettem most 2 db póló 800 ft-ért, Tescoba 3 rugit 700-ért.

Ha okosan vásárolsz hidd el, még talán 1-2 tízezrest félre is raksz :)

Sok boldogságot!

2011. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
2011. júl. 28. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!