Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszáj olyan babakocsit venni...

Muszáj olyan babakocsit venni amihez mózes kell? Van-e más megoldás? November elején jön a baba.

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 08:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én használtan 10.000 Ft-ért vettem mózeses babakocsit 2 éve. Szóval nem pénzkérdés, és nem muszály hogy nagy márka legyen. Szerintem nagyon jó döntés volt. Ha sokat sétáltok babakocsival akkor feltétlen vegyél, mert ebben kényelmesen és jól betakargatva tud a babád feküdni. Az én lányom 4 hetesen kint aludt benne december végén.
2011. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszönöm a választ és a linkeket is mindenkinek !! Igazán nagy segítség mert első baba és nincs senki a környezetembe aki tanácsot tudna adni ez ügyben.A boltba meg hülyén érzem magam mert nem is tudom mit szeretnék,hisz nem ismerem még a dolgokat.

Autózni biztos,hogy fogunk szóval hordozó az kell.Nagyobb kerekűt szeretnék és hát hogy a babánknak jó legyen.Nem ezen spórolnék de a határ nem a csillagos ég :-)

2011. júl. 30. 11:54
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A 09.23-nak.Egyáltalán nem azoknak találták ki akik megtudják fizetni!Nekünk is olyan babakocsink volt amihez van kivehető mózeskosár és 37000Ft-ért rendeltük újonnan a Vateráról.Én nagyon szerettem mert ha mentem valahová csak kivettem a mózest és a kislányom sem ébredt fel.Ha novemberben születik,akkor téli baba lesz.Én a helyedben olyat vennék amihez van.De a te döntésed,már rengeteg féle babakocsi van.
2011. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Harmadik babámat várom novemberre :) és rengetek típust, márkát kipróbáltam babakocsik terén.

Mindig visszatértem a Bebe Confort Loola-hoz.

Nem hatalmas, de a budakeszi vadasparkot is egy nyekkenés nélkül járta meg.

Most a Brendon outletben veszünk új Loola-t és Creatis hordozót. Mózest a teszveszen vettem 15-ért. Állítólag használt volt, de én semmi hibát nem látok rajta. Igaz abban a 4-5 hónapban egy pici baba és egy gondos anyuka nem tudja a mózest leharcolni.

Így 100 alatt megúsztuk a babakocsi kérdést, de amíg kocsiszezon lesz a picivel addig kiszolgál minket és utána el lehet adni, mert sokan keresik.

Én jó szívvel ajánlom neked. Keress rá, meglátod mennyi mindent tud és még szép is!


Szép babavárást!

2011. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha sokat autóztok érdemes olyat venned, ami kevés helyet foglal, vagyis ernyőre csukhatósat. Szerintem. Én is babakocsi vásárlás előtt állok. Már van egy lánykám, vele nagykerekű széles babakocsim volt, amibe puha falú mózes volt és lapra csukható. Nagyon sokat szívtam vele. Minden téren. Most nagyon körültekintő vagyok. És már ki is néztem a megfelelőt. Ernyőre csukható, merev mózes+ hordozó. Igen jónak tűnik. Én nem röstelltem megkérdezni az eladót, azért van ott, hogy megmutasson mindent.
2011. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!