Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a korai...

Mi a véleményetek a korai terhességről?

Figyelt kérdés

Mármint a 16 évesektől kezdve. Az is érdekelne, hogy szerintetek melyik a normális kor amikor gyereket vállalnátok. Nem az érdekel, hogy ha beindul a karriered és az egyetemet is elvégezted. Esetleg van e olyan ismerősötök, vagy akár ti is akik korán vállaltatok gyereket. Sztorik is érdekelnek

Nemek és kor írjatok légyszi.

Előre is köszi.

16/L


2011. júl. 31. 15:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
49%

Lehet velem van a baj, itt mindenki nagyon korán érőnek tűnik nekem.

Én 16 évesen még csak éppen, hogy elkezdtem a fiúkon gondolkozni, nem hogy szex, meg gyerek!!

20 évesen baromi önállónak, meg felnőttnek tartottam magam, de most visszanézve még borzasztó éretlen voltam. :)

Nekem nagyon fontos volt, hogy kipróbáljak mindent (utazás, buli, pasik, önállóság, stb.), és pl. 21 és 25 éves korom között egy fix kapcsolatra sem álltam készen, nemhogy egy gyerekre. Most vagyok 27, két éve ismerem a férjem, vele pár hónap után tudtam, hogy neki akarok gyereket szülni. Meglátjuk mikor sikerül.. :D

2011. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Atroposz ***** válasza:
Én 16 évesen ismerkedtem meg a párommal,jelenleg 1 hónap múlva leszek 21 ,10hetes kismama.Ideális kor a gyerek szülésre 20-tól föl fele.Hozzá teszem dolgozok több mint 1 éve és iskolába is járok. 20 alatt felelőtlenség szülni szerintem , de azok fölött sem ítélkezek,bár akik tizenévesen teherbe esnek azok vagy így akarják megtartani a párjukat vagy nem kaptak elég felvilágosítást stb ,ezt a mostani fiatalokra értem.
2011. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!