Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesen 5 kiló...

10 hetes terhesen 5 kiló plusszal zártam. Szerintetek ez sok? (156 cm/64 kg )

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

anyósom szerint kövér vagyok..szerintetek is?


2011. aug. 5. 09:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, de egy picit sok az 5 kg már így ez elején!:)
2011. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnsz kövérnek, de nem értem miért aggódsz ilyenek miatt.Ne haragudj, de most nem te vagy a legfontosabb!!!Gondolom az a legfontosabb, hogy a babád egészséges legyen, és ha közben ha te 20kilóval több leszel na bumm...Ne hallgass anyósodra, azt egyél igyál ami jól esik.Lesz majd időd leadni, ha megszültél, de akkor is hidd el nekem, ez lesz a legkevesebb problémád! :)

Boldog baba várást

7 hós babás anyuka

2011. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én igazából annyira nem aggódom miatta, csak már idegesít anyósom...Mindennap elmondja hogy mennyire kövér vagyok, és hogy vajon mennyivel fogok majd végezni, és már irritáló kicsit, ezért voltam kíváncsi a ti véleményetekre is
2011. aug. 5. 09:18
 4/23 anonim ***** válasza:

10 hetesen 5 kiló +volt rajtam,37 hetesen 28.

3 hónapos volt a babám,és már kevesebb voltam ,mint terhesség előtt!!!!

DE a bőröm iszonyatosan megsínylette:(((

Nemsoká plasztikáznak,mert óriási kötényhasam maradt!

2011. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

9.16 os vagyok.

Egyébként én annyira hányós voltam, hogy az első 3 hónapban 3 kilót fogytam...és aggódtam eléggé, hogy miért van.

Anyósodnak mond meg, hogy legyen szíves békén hagyni, mert nem az ő teste..Jó, hogy nem fogyókúrára ítél..durva.

2011. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én 3 kilót fogytam, bár nekem van is miből!

10hkm

2011. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
hűű nagyon kicsi volt a pocim,mert 28hetesen volt ekkora,10hetesen én fogytam az első 3 hónapban végig rosszul voltam,szerintem figyelj kicsit az étkezésedre,ne diétázz vagy ilyesmi,csak kevesebb cukrosat egyél,és hasznos a kismamatorna :)
2011. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
én egyáltalán nem vagyok rosszul, nem hányok,sőt! szinte semmilyen tünetem sincs... ez baj lehet?
2011. aug. 5. 09:51
 9/23 anonim ***** válasza:
nem ,mindenki másképpen viseli ne aggódj,én nagyon rosszul viseltem 4-6. hónap között voltam csak jól,szóval örülj neki,hogy jól érzed magad :) (utsó vagyok)
2011. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát kövér az nem vagy, ez tuti :) A tesóm 28 kilót szedett fel mindkét gyerekével, és most még soványabb, mint volt. Minden attól függ, hogy a bőröd milyen, hogy tudja követni a súlyod. Ha egészséges vagy és a vérképed is okés, akkor meg kit érdekel :) Az anyós meg menjen a .... Én eléggé túlsúlyos vagyok, úgyhogy nekem nagyon kellett figyelnem. AZ elsőnél 10 kilót híztam, a másodikat most várom, 29 hetes vagyok és 6 kilót híztam eddig. De hol van még a vége... Ne, aggódj! Anyóst meg tojd le magasról, had mondja, azért van a szája :D
2011. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!