Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan állítsam le? Már...

Hogyan állítsam le? Már nagyon idegesít néha.

Figyelt kérdés

Mióta kiderült, hogy terhes vagyok, a férjem azt hiszi, hogy porcelánból vagyok.


"Pihenj, ne csináld ezt, ne csináld azt, MEG NE EMELD!!!, mit csináljak reggelire?, mit kérsz vacsorára?, majd én este kiporszívózok, TEDD MÁR LE AZT A VÖDRÖT!!!" és még sorolhatnám...


Eleinte csak nevettem ezeken, de már tényleg idegesít néha. Mondtam már neki, hogy ez nem "betegség", meg hogy jól vagyok, de minden nap 3szor felhív, hogy "ugye nem vagy rosszul?" "nem vérzel?". Túl sokat bújta a netet szerintem...


Valami tipp, hogy helyre rakjam? Kiabálni nem akarok vele :)


12+1 hkm


2011. aug. 8. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bevittem a páromat a nőgyógyászati vizsgálatra. Látta a pöttömöt az ultrahangon, végighallgatta a doki tanácsait, kérdezhetett is. Azóta szépen betartjuk, amit mondtak, és ha bizonytalanok vagyunk, megkérdezzük az orvost. Így nem az övé az aggodalmaskodás terhe, de felelős apának érzi magát. Illetve látja, hogy vigyázok magamra, nem "vagánykodok", de közben meg küzdök mint malac a jégen (pl. a rosszullétekkel), hogy én is aktív kismama legyek. Így érzi azt is, hogy közös a célunk.
2011. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mivel elég rugalmas a munkája, ezért el szokott velem jönni a dokihoz, szóval már ott is feltett egy csomó kérdést. Jó fej doki, minden "hülyeségre" válaszol :)
2011. aug. 8. 12:12
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én örülnék, ha az én férjem ilyen lenne...szerintem örülj neki, és élvezd ki.

Én ugyanúgy csinálok mindent,nem sok mindenben kímél, én örülnék neki, ha csinálna reggelit, de már annyiért is, ha legalább a házimunkába besegítene, mert azért sokkal hamarabb elfáradok.

2011. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!