Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tanácsokat adnátok?

Milyen tanácsokat adnátok?

Figyelt kérdés
5 hetes kismama vagyok és szükségem lenne a segítségetekre, hogy mik azok a dolgok, amik segíthetnek a tünetek enyhítésén vagy bármilyen tanácsnak örülök, hogy vegyek esetleg vmit, ami nektek bevált.pl. tényleg jó a sportmelltartó a mellfájánál éjszakára?
2011. aug. 18. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a hideg citromos víz vált be hányinger ellen.

De tényleg ilyen erős tüneteid vannak már 5 hetesen? Nálam csak a 6-7 héten kezdődtek rendesen tünetek lenni, addig csak akkor éreztem őket ha nagyon akartam.

2011. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem a melleim nagyon fájnak, pattanásos lett az arcom és szédülök, a pulzusom nagyon magas. 2x elájultam
2011. aug. 18. 10:48
 3/11 anonim ***** válasza:

ó, ajaj.

Én 8 hetes vagyok, kb 2 hete vagyok rosszul. Azóta nem érzek éhséget, csak helyette hányingert, egész nap...

Hányinger ellen egyvalami vált be, az evés. De hogy mit, azt kínkeservesen találom ki. Egy ideig nekem is jó volt a citromos víz, de már azt se bírom, sajnos.

Most épp konzerv májkrémet eszem zsömlével, és egész jó! :) Nem is hittem volna.

A hasfájásra meg nekem csak a fekvés jó. Attól elmúlik.

Én úgy hallottam, hogy csak a 12. hétig kell kibírni, aztán ezek elmúlnak, és egy szebb világ köszönt ránk. :)

Ja, és gratulálok! :)

2011. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is gratulálok nektek!
2011. aug. 18. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Hat, nekem az elso terhessegemnel vegig kisert a hanyinger es a gyomoreges. Citromosviz es rennie valt be. Mellfajdalomra most a regi szopis melltartot vettem elo a tesonal, jobb lett.
2011. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Köszi! :)

Mellfájdalomra meg "páncélos" melltartót vettem egyelőre (nincs valami nagy mellem), ez napközben szuperül véd, este meg finoman átmasszírozzom a mellem, ez egyrészt nagyon jól esik, másrészt meg utána nem is fáj annyira.

2011. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kipróbálom a masszírozást
2011. aug. 18. 14:51
 8/11 anonim ***** válasza:

No? Bevált? :)

Én meg mostanában enni nem bírok, még fogytam is... rémes.

2011. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát annyira fájt az óvatos masszázs is,h nem erőltetem. Én fel vagyok puffadva,akkora a hasam, tegnap meg nagyon fájt egész nap.
2011. aug. 24. 08:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, én is fel vagyok puffadva rendesen, de még gyomorban is. Olyan, mintha egy nagy buborék lenne a gyomromban, és nem tud feljönni. Így meg nemigen tudok enni, ha végre találok olyat, ami tetszene.

Jó, azt tudtam előre, hogy puffadás lesz, de azt nem gondoltam volna, hogy ilyen szinten kikészül az emésztésem...


A mellmasszázst nem tudom, hogy csináltad, de leírom a mikéntjét:

- először is bekrémezed valamivel, hogy jobban csússzon, meg amúgy is jó.

- alulról megtámasztod az egyik kezeddel, és felül körkörös mozdulatokkal masszírozod (mintha csak a krémet akarnád bemasszírozni)

- aztán felülről fogod meg (ez könnyebb lenne krém nélkül), és alul csinálod a körkörös mozdulatokat

- Igazából úgy kéne, hogy felül a bimbótól sugárirányban felfelé körözgetsz, alul meg sugárirányban a bimbó felé, felfelé. Hát én ezt nem mindig tartom be, hanem ott csinálom, ahol épp jólesik. :)

De ha végképp nem megy, akkor hagyd. :)

További szép babavárást! :)

2011. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!