Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire jó a bandázs? Nem felesle...

Mire jó a bandázs? Nem felesleges ez, ha a kismama nadrágokban amúgy is van pótrész varrva?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam,hogy a rendes nadrág és a megszokott felsők alja közti helyet kell kitöltenie, hiszen ahoyg a pocak nő úgy egyre kevésbé fednek ezek a ruhadarabok.


De közben látható,hogy a kismama nadrágokba eleve "be van ez varrva",tehát látszólag egy teljesen felesleges "ruhadarabról" van szó.


2011. aug. 11. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kismamanadrághoz tényleg nem kell, de ha a normál nadrághoz használod, amiből már kilógna a hasad, vagy nem tudod a legfelső gombot begombolni, ott jó szolgálatot tesz. Én pl. szülés után is sokáig hordtam, derékmelegítőnek is jó, amikor még a le nem adott túlsúly miatt túl rövidnek tűnt minden pólóm.
2011. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Neke nem volt, sokkal egyszerűbb venni cicanadrágot,vastagabb harisnyát hosszú felsőket, tunikát, még nőiesebb is.

1 terhesnadrágm volt, amit vettem és 1 amit a hugom alakított át, de nem igazán szerettm őket.

Mind akét gyreknél kb félidőig a normál cuccaimat hordtam

2011. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor még jó ugyan a rendes nadrágod, de már a gombot nem tudot begombolni, akkor használhatod, nem a terhesnacikhoz. És nagyon jó, nekem volt és sokat használtam az elején. Szülés után is használtam, jó volt mert mikor szopizott a babám, nem fázott a derekam sosem.
2011. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért nem értem,mert a rendes nadrágok már akkor sem jók rám ha nem gombolom be mondjuk a felső gombot.

Csípőben sem jók,és ha meg nagyon kiengedem akkor leesik.


Tehát,ha már ígyis úgyis vennem kell,akor inkább kismama nadrágot veszek. Kvázi a bandázs nem jó semmire.

2011. aug. 11. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:

miért ne lenne jó????neked nem jó, másnak jó!!

én pl. nem szélesedtem ki csípőben és nekem jók voltak a nadrágjaim és amikor már nem tudtam bekapcsolni a felső gombot akkor felvettem a bandázst és kész....

nem mindenki szélesedik ki csípőben hogy ne tudná hordani az addigi nadrágjait...

a kismamanadrágokhoz nem kell igen.


nekem télen jó volt vesemelegítőnek is. mikor hideg volt felvettem a nadrágot+bandázs és rá a pulóver vagy póló és kényelmesen éreztem magam!


2 kisfiú anyuja

2011. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én otthon hordtam sokat melegítőnadrághoz, mert annak le kellett hajtanom a derekát, mert nyomta volna pocakomat.
2011. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én vettem több színben bandázsokat, és így is töredéke volt egy kismama nadrág árának. Mai napig hordom a kedvenc nadrágjaimmal, rövid felsőimmel. Mondjuk nekem csak a pocim nőtt, nem híztam máshova.

33h km

2011. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is kismama nadrágot használtam, és a bandázst is szeretem. Ahogy nőtt a pocak, rövidebbek lettek a felsők, vagy esetleg az eleve rövidebb derekú felsők még rövidebbek lettek. A kismama nadrág pótrésze csúnyán kilátszódott, a bandázzsal azonban szép egységet alkotott a nadrág+rövid derekú felső, sokkal csinosabb volt az egész!
2011. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én néha még kismamanadrág ALÁ is felveszem, mert ad egy plusz réteget, egy plusz tartást, én szeretem :)
2011. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok kismama, még nem is voltam, mégis minden ősszel egészen tavaszig hordok "derékmelegítőt"


Jobb érzés, ha lehajolok nem lóg ki a derekam. Mióta olt egy csúnya felfázásom azóta hamarabb van iylen bajom. Rendesen érzem, hogy fázik a vesém, derekam.

Vettem jó színeseket, így divatos (sötét nadrág felső és kívülre rakom a piros...stb derékmelegítőt) ha meg nem akarom h látszódjon alulra teszem:)

Úgyh ha babát várok majd tuti használom, most is van mi. 4 db-om

2011. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!