Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes megvásárolni a...

Mikor érdemes megvásárolni a picúr dolgait?

Figyelt kérdés
Tudom, akár végig is lehet vásárolgatni a terhességet, azonban én 27 hetes vagyok és még nem vettünk neki semmit. Nem vagyok elkésve? Anyósom meg mindig csak azt szajkózza, h ráérek majd 34 hetesen elkezdeni...(de sztem ő túlságosan babonás)
2008. márc. 5. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is 26 hetes voltam, és 3 db rugink van:-) És épp azt számolgattuk, hogy anyagilag majd csak májusban tudjuk megvenni a nagyobb dolgokat, mint kiságy, babakocsi, de a kisebbeket már elkezdem beszerezni fizu után.

Szerintem ahogy neked jól esik, elkésve nem vagy. CSak azzal számolj, hogy egyre nehezebben tudsz majd mozogni, egyre kevesebb kedved lesz barangolni a dolgok után.

2008. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javasolnám, hogy lassan kezdjetek neki, ugyanis néhány hét múlva lehet, hogy már nem bírsz nagy pocakkal boltról-boltra járni. Én 33 hetes vagyok, de már semmi kedvem kimozdulni, mozgásom is kezd lassított felvételhez hasonlítani. Mi a 29-30.héten elintéztük a vásárlást a babának, csak 3 helyen jártunk, de így is kimerültem, pedig a nagyobb dolgokat(kiságy, babakocsi, hordozó, stb.) egy helyen vettük meg.
2008. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se hagyd a végére!Te is egyre fáradtabb leszel, és mi van ha be kell valami miatt feküdnöd, vagy hamarabb jön a baba.Barátnőm 30 hetes koráig dolgozott, és a baba 32 hetesen kibújt.Még jó hogy minden időben megvett.Én 36 hetesen kimosott, kivasalt ányneművel a kiságyban vártam hogy mikor jön el a mi időnk.(38 hétre szültem).

Boldog babavárást!

2008. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,most már elkezdheted, ne adj a babonára.Mindig valamit, hogy se anyagilag, se energiában ne legyen sok,mert aztán majd ha jó nagy lesz a pocak, és fulladsz esetleg a végére, elég nehéz lesz egyszerre szaladgálni minden után, hidd el érdemes most,.Én 15 hetes korom óta mindig veszek, veszünk valamit.Az apróságokkal kezdtük, de Ti már a bútort is megvehetitek.Boldog babavárást, és vásárlást!
2008. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj el lassan vasarolgatni mert nem konnyu meg akkor sem ha megvan ra a penz. Mi is mindent osszeirtunk de csak kimaradt mindig valami. Volt hogy egesz nap jarkaltunk es vegul mar se kedvem sem erom nem volt. Nekunk 33. hetre mar minden megvolt. Kellemes babavarast es jo vasarlast!
2008. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!