Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen ha nem minden nap...

20 hetesen ha nem minden nap érzem a baba mozgását, az baj? Ma még semmi, pedig már délután van. Eddig szinte minden nap éreztem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én meg 19+4 hetesen még egyáltalán nem éreztem. Aggódnom kellene?


A könyvek szerint ilyenkor még remdezetlen a mozgás, az is lehet, hogy a babának egyszerűen fáradtabb napja van, előfordul ez a felnőttekkel is. És az is lehet, hogy egyszerűen befelé rugdos.

2009. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23 hetesen kezdtem el érezni most vagyok 25 és még vannak napok amikor nem érzek semmit,pedig nincs baja a babának.Nyugalom,nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.
2009. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21 hetessen nekem mostmar minden nap mozog de ma en sem ereztem a mozgast hozzatartozik hogy ma egesz nap talpon voltam
2009. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztosan mozog ő, csak nem mindig érzed még, mert kicsi, vagy azért mert nem kifelé mozog, hanem befelé. Lesz olyan amikor már azt is fogod érezni.

Hav viszont nagyon aggódsz, akkor kicsit "molesztáld", mint ahogy az ultrahangos szokták, kicsit bökdösd meg a hasad amikor fekszel, hidd el, hogy majd válaszol rá.

(28 hetes mami)

2009. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 30. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!