Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok, elég...

18 hetes terhes vagyok, elég keveset tudok enni van, hogy délután jut eszembe hogy még nem is ettem. De a baba ilyenkor jut azért tápanyaghoz?

Figyelt kérdés

nem éhezem ha éhes leszek akkor eszem, de a másféléves lányommal vagyok itthon teljesen lefoglal...

elfeledkezem magamról, pedig nem kénbe tudom, eddig rendesen nőtt a pici, remélem nem lesz gond, amugy nem vagyok egy soványság, tehát van honnan elvegyen a pici, igaz?


2010. jan. 27. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy 15hónapos fiam van,aki nem hagy sokszor enni.bár én figyelek,hogy mindhárman együnk!

nálam jelez a pocaklakó,ha nagyon éhes-émelygés lesz úrrá rajtam.ilyenkor ha csak pár falatot is,de enni kell.

amúgy elvileg a tartalékokból lakmározik.

De sokat ne éheztesd :-)

2010. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvesz ő, ami kell neki. :-) De ugye szedsz terhesvitamint? Ha ilyen keveset eszel, akkor vitaminokból, nyomelemekből, ásványi anyagokból is kevés jut be a szervezetedbe, márpedig arra nagyobb szüksége van a babának, és azok nincsenek meg a zsírtartalékaidban.
2010. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szedek vasat, folsavat, magnéziumot a dokim ezeket javasolta a terhesvitamint nem.

viszont azért eszem gyümölcsöt inkább narancsot, de az is gyümölcs, köszönöm a válaszaitokat

2010. jan. 27. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem is eszel sokat, de legalabb igyal bosegesen, az nagyon fontos!

en a helyedben azert jobban odafigyelnek a rendszeres taplalkozasra, mert a baba toled vonja el, ami neki kell es a te szervezeted fog legyengulni.

iktass be valami kotelezo napirendet!

boldog babavarast! 33+2km

2010. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!