Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvetéltem? Párommal védekezés...

Elvetéltem? Párommal védekezés nélkül szexeltünk többször is. Fájt, feszült, érzékeny volt a mellem és nem jött meg.

Figyelt kérdés
Gyanítottam, terhes vagyok. Túl voltam az 5. héten, amikor megjött. Nem volt semmi különös, fájt a hasam, mint előtte mindig, nem volt se túl kevés, se túl sok a vér az 1. napon. A 2. nap (amikor nekem a legerősebb) reggel felkeltem és ugye akkor így "kicsurgott" belőlem, de ez nem meglepő, hiszen betétet használtam. Rohantam wcre. Voltak ugye alvadt vérdarabkák, ezzel nem is volt baj, viszont voltak nem alvadt vérnek mondható, mégis darabkák, amik talán a méhemből származtak. Sírógörcs tört rám, mintha meghalt volna a gyerekem.
2009. ápr. 14. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Az embereket kérdezed ahelyett hogy gyorsan elmennél egy ultrahangra? Úgyis az orvos tudja csak megmondani, hogy mi a helyzet!
2009. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhatott, de ha nem volt pozitív teszted, vagy nem voltál orvosnál akkor ez csak egy feltételezés.
2009. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így de ez csak a nyálkahártya darabjai ami már ugyebár távozik ilyenkor a szervezetből. Ez normális.
2009. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy baba volt, igen, de erre most már ne gondolj. Teszted nem volt, a feltételezés meg kevés... Bár, te tudod, hogy szokott-e késni, illetve, hogy mennyire darabos... Véleményem szerint baba volt. De döntsétek el, hogy akartok-e vagy sem, és akkor ez az eset már intő jel lesz minimum, mert lehet, hogy támogatásra szorulsz az első 12 hétben majd, progeszteronpótlásra gondolok, ami a megtapadást segíti.

Fel a fejjel!

2009. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.:)

azt elfelejtettem írni, hogy azelőtt ugye 2 hétig érzékeny volt a mellem, aztán most megjött, és egyáltalán nem érzékeny.

2009. ápr. 14. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

a mellérzékenység nem feltétlenül a terhesség jele, nekem azokban ahónapokban, mikor nagyon érzékeny volt, sose sikerült a baba.

Ha nem volt pozitív teszted, nem kell ilyeneken aggódni, a babaprojekt alatt nekem is volt, hogy késett, és végül megjött.

A darabkák meg a nyálkahártya darabjai, nekem mindig szoktak lenni. Olyan, mint a máj. Egyszer volt egy majdnem 3 centis is, de akkor sem voltam terhes.

Ne keseredj el!

2009. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)
2009. ápr. 14. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a jelenség nem feltétlenül vetélés. Nekem is volt ilyen, először én is erre gyanakodtam. Aztán egyre sűrűbben menstruálok így. Néha egész nagy nyálkahártya darabok távoznak.... (akár 3-4-5 centis darabok)
2009. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!