Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek volt tünete már...

Mindenkinek volt tünete már az elmaradt mensi idején amikor teherbe esett?

Figyelt kérdés
Vagy olyan is lehet hogy csak utánna jelentkeznek a tünetek pl. mellfeszülés?
2009. ápr. 15. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt csak a 12. hét körül, annyi csak, hogy nem jött meg.

25 hetes km

2009. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem csupán annyi tűnt fel, hogy a kávét ( amit azelőtt vödörszám ittam) nem kívántam...aztán hamarosan jött a mellfeszülés és pár hét múlva rettentő fáradtság.

Szerencsére semmi más azóta sem:)

28 hetes

2009. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem bizony volt tünetem már mielőtt kimaradt az előtt is.A mellem nagyon feszült és nem oldalt mint mensi előt szokott,hanem az egész mellem.És a csokit tábla számra ettem minden nap,amit egyépként azóta nem eszek meg.És a cigit le tettem és nem tudtam miért.És a kávét azóta sem iszom meg és azt is a mensi nem várt ideje előtt már nem ittam.Már akkor tudtam hogy baba van a pocakban!12 hetes kismama
2009. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt, azon túl hogy elmaradt a mensim, de azzal se fogalkoztam eleinte mert volt hogy összevissza volt.

Pedig már 8 hónapja próbálkoztunk, így nagyon tudtam milyen tüneteket kéne keressek, mi lehetne (de nem lett).Nem is hittem el h tényleg baba van a dologban.

Úgyhogy simán lehet h semmit se érzel!!

2009. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már menis előtt is hulla fáradt voltam, akár egy kis lépcsőzéstől is. Az elmaradt mensi napjától van hányingerem, meg minden tünetem... / 8hetes kismama/
2009. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!