Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki ha nem engedem a dokinak,...

Ciki ha nem engedem a dokinak, hogy megvizsgálja a melleimet?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok a 2. gyerekemmel és az első gyerek után a mellem nemhogy megnőtt volna kisebb most mint alaphelyzetben volt iszonyúan szégyellem. A saját férjem előtt is. Nem szeretném, hogy ő is "fogdossa". Nincs is mit. Tudom, hogy mit kell nézni mert nem most fogok szülni először.


Tudom sokan most hülyének néztek de higgyétek el nagyon kellemetlen lenne nekem.

Hogy mondjam meg neki, hogy nem szeretném? Hogy fog reagálni?


2011. aug. 20. 08:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. A te tested a te döntésed. Ha valami nem esik jól semmi sem kötelező.
2011. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És mikor megbeszélitek milyen vizsgálatokat fog végezni ha mellvizsgálatot említ akkor egyszerűen mondd meg h azt nem akarod. Nem kell megindokolnod miért.
2011. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én erre azt mondom,hogy sok ember ölni tudna az egészségéért. Többek között az a barátnőm is, akinek levették 29 évesen a mellét. Én nem hiszem el,hogy nem lehet kibírni egy két perces vizsgálatot.

Én azt sem értem,amikor olyan kérdés van,hogy terhes, de nem akar hüvelyi uh-ot, vizsgálatot. Ha valaki a saját és a baba egészségéért nem bír ki pár percet, akkor ne akarjon gyereket vállalni. És amikor szülésnél nézegetik,hogy mennyit tágult? Mit mond? Hogy köszi, de ne!

2011. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igen, szülésnél is mondhatod, hogy ne turkáljanak félóránként beléd. Fertőzésveszélyes, kellemetlen és teljesen felesleges. Én pl nem engedtem volna hüvelyi uh-t sem. De nem mo-n élek, itt nem is ajánlották.
2011. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha túlságosan fertőzésveszélyes lenne, akkor nem hinném,hogy csinálnák. De ahhoz,hogy mennyire van nyitva a méhszáj, néha meg kell nézni. Nem félóránként, de kell.

Ez olyasmi, hogy a kórházban fekvő veszélyeztetett terhes kismamákat hetente ultrahangozzák,ergo nem árt a babának, sokan meg azt hiszik igen.

2011. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!