Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell egy nőnek mindent...

Miért kell egy nőnek mindent lenyelni, még babával a pocakban is?

Figyelt kérdés

Főzök,mosok,takarítok,kedves vagyok!Mégis szabadság kell mellettem,amit meg is értek,és meg is van.De cserébe?

Tisztelet,egy kis kényeztetés,összebújás,beszélgetés?

5 hét múlva meg lesz a babánk,az Én párom mégsem kérdi,mit segíthet,hogy vagyok.Nem bújik össze velem,csak kimaradozik.

Most bulizni volt,de nem jött haza időben,csak reggel kilenckor!Más családapa is ilyen?Már nem kamasz fiú,elmehetne,de kis buli,duma,pia után hajnalban csak hazajöhetne!?Kivel volt és hol?Ti nem kételkednétek?Annyira bánt.És olyan magányosnak érzem magam!A megbeszéléssel már próbálkoztam (6 éve folyamatosan).

Mit tehetnék még ezért a kapcsolatért?

Még azt a boldogságot is beárnyékolja ez az egész,amit a baba érkezése miatt érzek!Mi lesz így?


2011. aug. 20. 09:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
19:24-es vagyok.ha ilyen a helyzet akkor tényleg nem adtam jo tanácsot.nagyon sajnálom,ezek szerint ez eléggé reménytelen.de egy valamit mondhatok neked,ha meglesz a babád te leszel a legboldogabb a világon,annyi szeretetet és boldogságot fog adni ami majd kárpótol.igaz egy szeretö férjet nem pótol,de lesz kivel törödnöd és lesz akit szeress majd.egyedül nem lesz könnyü ha úgy döntesz.sok sikert
2011. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!