Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell egy nőnek mindent...

Miért kell egy nőnek mindent lenyelni, még babával a pocakban is?

Figyelt kérdés

Főzök,mosok,takarítok,kedves vagyok!Mégis szabadság kell mellettem,amit meg is értek,és meg is van.De cserébe?

Tisztelet,egy kis kényeztetés,összebújás,beszélgetés?

5 hét múlva meg lesz a babánk,az Én párom mégsem kérdi,mit segíthet,hogy vagyok.Nem bújik össze velem,csak kimaradozik.

Most bulizni volt,de nem jött haza időben,csak reggel kilenckor!Más családapa is ilyen?Már nem kamasz fiú,elmehetne,de kis buli,duma,pia után hajnalban csak hazajöhetne!?Kivel volt és hol?Ti nem kételkednétek?Annyira bánt.És olyan magányosnak érzem magam!A megbeszéléssel már próbálkoztam (6 éve folyamatosan).

Mit tehetnék még ezért a kapcsolatért?

Még azt a boldogságot is beárnyékolja ez az egész,amit a baba érkezése miatt érzek!Mi lesz így?


2011. aug. 20. 09:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a párodnak még korán jött ez a baba bár a férfiaknák sosem tudni mikor vannak igazán felkészülve rá,én nem tudtam olyan férfi mellett maradni akinek a nélkülem való bulizás fontosabb volt mint én!Volt ilyen ki jelentette hogy ö ezt fogja csinálni mindig mert az egy papucs aki nem megy el szorakozni,ha van gyerek ha nincs és el is hagytam.

Most 26hetes terhes vagyok 3 éve vagyunk eggyütt a kedvesemmel és nagyon várjuk hogy megszülessen a kislányom a párom is egyszer egy honapba ki megy sörre a haverjával akinek 2 gyereke van de délután és nem éjszaka a férjnek éjszaka az asszony melett a helye kivéve ha nem dolgozik,még hogy reggel jött haza be sem engettem volna!

A páromat is hívták fiatalabb kolerái Discoba és megkérdezte tőlük minek mennék mikor terhes az asszony és öt nem vihetem?Táncikálni nem hiszem hogy azért megy egy férfi éjszakázni,sem azt hogy az alkohol miatt,ja csajozni, ti hülyék vagytok!És ezzel le van zárva!

Szüksége van egy férfinek kikapcsolódásra a haverokkal de nem éjszaka,hacsak nem megcsalni akarja a párját!

Sajnálom ha ilyen a párod de ezt én nem tűrném és még ez mellett nem is kényeztet,beszélj vele ha nem akar elveszíteni titeket akkor változzon mert egyedül marad!

Attól hogy terhes vagy nem kell eltűrnöd ezt!!

Ha szeret megváltozik,ha nem akkor meg semmi értelme egy ilyennel együtt maradni,mi nők egyedül is fel tudunk nevelni egy gyereket soha ne feled!


Remélem megváltozik!


üdv.Ancsi

2011. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom ami Veled történik.

Alapból lehetetlen így élni, de 8 hónapos kismamaként még nehezebb lehet! :(

Már mindent leírtak előttem, amit gondolok.

Én elhagynám és abban sem lennék biztos, hogy hűséges...

Később sokkal nagyobb szükséged lenne rá, és ha most sem megy neki, később sem fog.


Kívánom, hogy úgy dönts, hogy Neked és a kicsinek a legjobb legyen!

Kitartást, és ne sírj sokat :( a babának nem jó (tudom, nehéz, de próbáld meg)

A kicsi megérdemli, hogy törődj vele, a párod nem!

2011. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szia! A nőnek nem kell mindent lenyelni sem terhesen, sem pedig úgy általában...ez egy nagy butaság! Kicsit ki tudok akadni az ilyen hozzáálláson, de hát el kell fogadnunk, hogy mások vagyunk és másként látjuk a világot...Ettől függetlenül, nem értem, hogy miért hagyod, hogy ezt tegye veled a párod? És azt sem értem, hogy miért nem jöttél már rá magadtól, hogy ez nagyon nem normális??? Miért csak ez által gondolkodsz el rajta, hogy mi leírjuk neked, hogy ez így nem mehet tovább? Igen, mindenkinek szüksége van kikapcsolódásra egy kapcsolatban, és a férfinek is pontosan annyira mint a nőnek!!! Egy pillanattal sem többre...nem tudom felfogni, hogy sokan miért hiszik azt, hogy ez nem így van? Igen, az én férjem is elmegy horgászni... mivel focizik, ezért elmegy edzésre, elmegy meccsre...valamint néha megiszik egy kávét vagy sört a haverjaival délután, és nem este!! De ugyanígy én is, még várandósan is (30 hetes vagyok), eljárok a barátnőimmel kávézni, sétálni, vagy egymáshoz...de én sem hajnalig vagy reggel kilencig...Ez mellett a férjem mindenben segít még munka mellett, ha látja hogy elfáradtam, ami mostanában elég sűrűn előfordul, nem is engedné hogy esetleg megerőltessem magam...És ez szerintem így helyénvaló! Ha felvállalta ő is, és Te is, hogy egy életen át társak lesztek, akkor ezért mindkettőtöknek tennie kell, néha kisebb áldozatokkal is jár, ami a részedről sztem már túlzásokba torkollott, ő pedig ott tojja le az egészet ahol és ahogy van...Nem szabad hagyni, hogy elfajuljanak a dolgok, beszéljetek, már itt nincs mit lenyelni...és ha nem lehet megbeszélni, akkor nincs értelme folytatni...egy harmonikus kapcsolat két emberen múlik, nem az egyik önfeláldozásán, akár nő, akár férfi az illető...remélem, hogy helyre lehet még hozni, ha nem, akkor sajnálom nagyon :( Üdv
2011. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

elsö baba? ha igen akkor még majd most fogsz csak igazán kétségbe esni,ugyanis ha megszületik még ennyi idöd se lesz sem rá se a munkára.majd akkor fog még jobban hiányzoni egy kis odafigyelés a részéröl,de sajnos ahogy olvasom ö nem az a tipus.elég durva a kimaradozás...én arra gondolnék hogy csal.nem mondom hogy a te párod is de nekem ez lenne az elsö gondolatom,ne legyen igazam,

sok boldogságot amugy

szia

2011. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Hát lányok, a baj,hogy Én is így érzem!(megcsalás)Amióta babás vagyok,nem voltunk együtt,egy héten háromszor jár focizni,minden hétvégén "túlórázik",nem igen beszélget vagy foglalkozik velem!Nem durva,nem bunkó,de sem a társának,sem nőnek sőt semminek nem érzem magam!A babának örül,de Én nem egy béranya vagyok,aki kihordja a gyerekét!Tudom,hogy egy pasinak szexre szüksége van,de ha közeledtem hozzá,határozottan elutasított,babára vigyázzunk jelszóval.Szerintem nem volna a szó szoros értelmében szexelni sem,de a gyengédségre Én is vágyom,még dagi,vagy csúnya sem lettem,max a sötét csík a pocakon,vagy a cicin.Ez nem indok.Szerintem máshova jár.

Tudom,hogy butaság amit csinálok,próbáltam neki mondani.

Tegnap négykor elment,gondoltam valamikor éjjel jön,de nem!!!És ez már megalázó!!!És nevet rajtam,ha megcsalásról kérdem.

Nemtudok már beszélni sem vele,úgy csinál,mintha semmi sem történt volna.

Ki tudnék szaladni a világból!Ettől a közömbösségtől,és Én is úgy érzem ez már nem változik!

Anyukámék meg azt mondják ne fújjam fel,és ne akaszkodjak rá!!!Nem teszem,de mindennek van határa!Hol aludt?Hol evett!

Reggel hívtam,hogy él-e még,nincs térerő-re hivatkozva,kinyomta a telefont.

Igazatok van,csak nemtudom hogy fogjak hozzá a szakításhoz,anyagilag sem tudom hogy lesz!

Elkeserítő,és a baj,hogy a baba sem tartja bennem a lelket,bármilyen csúnya is ezt mondanom!

2011. aug. 20. 14:36
 16/21 A kérdező kommentje:
Egyébként Én 32 Ő pedig 30 éves!Tehát ez már nem "éretlenség" probléma,nem?
2011. aug. 20. 14:38
 17/21 anonim ***** válasza:
az embernek épp a 30-as éveiben van a szex-csúcskora.ilyenkor bizonyára fontos neki is.probald meg meglepni és mikor hazajön munkából pl:cumizd le kegyetlenül,hogy levegöt se kapjon,varázsold el. az én tapasztalatom az hogy egy terhes nöt nagyon szexinek is lehet ám találni.nekem pasik tettek pocakkal is ajánlatot.(nem fogadtam el természetesen).hengereld le,hogy haza járjon szexért.
2011. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

11:52-es vagyok!

Én is 32 vagyok a párom meg 30 valóban nem éretlenség,mi sem szexelünk annyit mint előtte nem csak miattam én is féltem a babát és nem tudom elengedni magam de a párom sem, nem tud úgy kezelni szex közben mint előtte mert ott a kislánya a pocimban én megértem ez normális,de nem csal meg és simogatás,petting azért van ,sokat törődök vele és igényli is, persze ö sem hanyagol el,és nem maradna ki éjszaka semmi pénzért.

A munkahelyi stressz miatt szüksége van néha arra hogy vasárnap kimenjen meginni egy sör a barátjával de nem éjszaka.

A szüleid tudják hogy reggel jött haza?Nem hiszem hogy helyeselnék ha tudnák?

Mond el nekik!

És mi lett volna ha veled baj van,Isten őrizz ne legyen de erre nem gondolt?

Ezért én tényleg nem engedtem volna be ha nincs térerő te meg nem tudod kinyitni az ajtót!

Menjen oda ahol eddig volt és akkor jöjjön haza ha úgy dönt hogy megváltozik!

Tényleg inkább egyedül mint egy rossz házasságban megcsalva megalázva élni!

Neked kell a sarkadra állni és dönteni!


Remélem minden jóra fordul!

Sajnálom nagyon!

És dühít is hogy ilyen idióta a férjed!

2011. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

19:24-nek írnám!Próbálkoztam,közeledtem,határozottan megmondta,hogy hagyjuk!!!Semmiféle más módon sem kívánja igényli (tőlem?) a kényeztetést,összebújást!És ez gyanús,így igen csak bántja a hiúságom!Te "lecumiznád" ha azt sem tudnád hova rakta az éjjel?

Szerintem Ő már nem szeret Engem!Csak dugásra pedig nincs szükségem (bár arra sem hajlandó)

Anyukámnak most bőgtem ki mindkét szemem.Ő is sírt velem együtt,mert szerinte sem fog változni.És Ő is érti mire vágynék.

Túl sok már a tüske,és amikor azthiszem kezd helyre állni a dolog,megint bealkot valamit!

Mi lenne ha Én csinálnék ilyen dolgot?Ő nem gyanakodna?

Nem lehetett volna határok közt bulizni?A haverok fontosabbak?Én már nem bízok meg benne!

Köszönöm a megerősítést mindenkinek!

2011. aug. 20. 19:47
 20/21 anonim ***** válasza:
Én azt mondom költözz anyukádékhoz,biztos megengedik.Persze biztos nehéz lesz de jobb is.Ha meg lesz a baba akkor pedig úgyis csak rá fogsz koncentrálni.Ha a pároddal maradsz akkor csak idegeskedni fogsz és azt a baba is megérzi,neki se jó.Hagyd ott és legyetek boldogok a babával ketten,ez a férfi már nem szeret téged.Persze könnyű itt írogatni másnak,de én ezt tenném.
2011. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!