Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titkos örökbeadás. Hogyan...

Titkos örökbeadás. Hogyan zajlik a szüléstől kezdve?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 14:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Én is a Gólyahir Egyesületet ajánlanám.Egy telefonhívást megér.Nagyon kedvesek.Akárhogy döntesz ők segítenek és melléd állnak.Ha titokban szeretnéd tartani abban is.Van anyaotthonuk is. A pici baba egyből családba kerülhetne egyenesen a kórházból.Nem szenvedné meg a csecsemő otthont és egyéb procedúrákat.A titkosnál igaz, hogy 6 hét a meggondolási idő, de sokszor csak sokkal később kerülnek családba pedig fontos az első pár nap is.Kívánom, hogy sikerüljön jó döntést hozni, ami neked és a picinek is a lehető legjobb.
2011. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
18.05-os vagyok.Bocsi, hogy kicsit off voltam.Nekünk két örökbefogadott gyermekünk van.Nyílt öf útján kerültek hozzánk. Egyszer találkoztunk az örökbeadóval, aláírta a papírt és ennyi volt részéről.Most a harmadik picire várunk, itt már csak a titkos jöhet szóba és annyit mondtak nekünk 2 év alatt esélytelen szinte, hogy családba kerüljön.Legalábbis a megyénkben így van.Addig csecsemőotthonban és nevelőszülőknél van.Ezért javasoltam neked a nyílt öf-t.
2011. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok..mi is nyílt örökbeadás útján fogadtuk örökbe a kisfiunkat a Gólyahír Egyesület segítségével.A nyilt örökbeadásnál megismerheted azokat a szülőket,ahova a megszületett kisbabádat örökbe szeretnéd adni.Későbbiekben is érdeklődhetel az örökbeadott gyereked felől a Gólyahír Egyesület vezetőjénél,kérhetel évente képet is róla ha szeretnél.Titkosnál ilyen lehetőséged nincs,ott nem tudod,hogy hova fog kerülni a kisbabád.A nyílt örökbeadásnál az örökbe adó anyuka találkozik az örökbe fogadó szülőkkel,é a lemondó nyilatkozat után már családba kerül a pici.A Gólyahír Egyesületet tiszta szívből ajánlom neked.Van krízilakásuk,ahol a szülés előtti heteket lehet eltölteni.Segítenek a titok megőrzésében,segítenek szülőket keresni a születendő kisbabának,és segítenek a gyámhivatali papírmunkában stb.Itt olvashatol többet róluk: [link] .Sok erőt kívánok neked!!!
2011. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt javaslom, keresd fel a védőnődet, tőle biztos információkat kaphatsz, első kézből. Nagyon sok erőt, és kitartást kívánok neked, remélem, helyesen döntesz! Drukkolok!

2011. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Annyira örülök, hogy vannak még normális erkölcsű emberek, akik tiszteletben tartják vér szerinti gyermekük jogát az élethez, és esélyt adnak neki, ha nem tudják is vállalni. Ez annyira pozitív, akkor amikor ma Magyarországon minden harmadik nő saját gyermeke gyilkosává vált már legalább egyszer, és amikor liberális feministák azon hisztiznek, hogy bűntudatkeltő a kormány életvédő plakátja.
2011. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%

Minden tiszteletem a tiéd kedves kérdező!


Gratulálok, hogy nem az abortuszt választottad, le a kalappal a bátorságod és az anyaságod előtt. Mert anya vagy: ez abból is látszik, hogy nem megölni, megszabadulni akartál tőle, hanem szeretnéd ha normális körülmények között nőhetne fel! Szerintem is válaszd a nyílt örökbe adást és a kicsi az első pillanattól kezdve otthonra talál és nem kell csecsemőotthonba kerülnie. Így csak Őt fogják szeretni csak vele foglalkoznak az örökbe fogadók. Ráadásul te is látni fogod, hogy kikkel nő fel a kicsi!

[link]

[link]


Valamint:

Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat: TEGYESZ

Örökbefogadás.lap.hu

Ágacska Alapítvány

Magyarország.hu


Remélem, hogy minden rendben lesz és így ismeretlenül is őszintén tisztellek!


Egy gyönyörű 2 éves és egy 19 hetes magzat anyukája

2011. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%

Sejtettem, hogy megjelennek lassacskán a szent életű asszonyok, akik ítélőtáblának képzelik magukat... Ne foglalkozz velük!


Becsülendő, hogy nem mész abortuszra, adsz egy esélyt a gyermekednek, hogy jó élete legyen, és boldoggá teszel 2 embert, akik talán sosem lehettek volna szülők, hogyha te nem hozod meg az áldozatod.


És hogy miért döntöttél így? Ahhoz senkinek semmi köze!

2011. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Inkább támogatni kellene néhány jó szóval nem pedig pálcát törni felette, mert életet ad és nem elvesz, hiszen nem ment abortuszra és inkább megszüli, hogy legyen esélye az életre. Gondolom minden vizsgálaton, tanácsadáson ott van, hogy biztosan minden rendben legyen a babával. Miért kell bántani? Nem elég nehéz neki ez az egész helyzet? Bárcsak végiggondolná mindenki ezt a lehetőséget mielőtt abortuszra megy!

A gyönyörű 2 éves és a holnap 20 hetes magzat anyukája

2011. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!