Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hiszti vagy jogos?

Szerintetek hiszti vagy jogos?

Figyelt kérdés
Pénteken 8-ra volt megbeszélve a védőnőmmel a találka. Odaértem időben,pisiltem, majd leültem várni eltelt 1/4 óra semmi. Megkérdeztem a többi védőnőt, hogy az enyém késik vagy közbe jött esetleg valami. Nem kint beszélget az udvaron rögtön jön. Még vártam 15 percet, majd megkérdeztem, hogy valaki megnézné-e a mintát és elvégezné ami ilyenkor kell.Közölték velem, hogy akkor az ő kismamája csúszik.Megköszöntem és 34 perc várakozás után hazaindultam. Ekkor jött velem szembe a védőnőm, közöltem vele, hogy valaki mást nézzen hülyének már fél órája várom, erre ő a vezetővel beszélt! Én meg majdnem bőgtem. Csak én vagyok ilyen hisztis p... vagy jól tettem?
2011. aug. 21. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Pontozz le, de nekem ebből amit leírtál hisztinek tűnik.
2011. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Valahol jogos is volt a kiakadás, de a többi védőnő is mondhatta volna, hogy a vezetővel beszélget nem mással...
2011. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha most az egyszer fordult elő? Más is szokott várni ennyit is. Egy kicsit azért neked is van igazad de ezt azért sokszor nem mondja az ember nyíltan a másik szemébe.

Montanába én is ilyen hirtelen haragú vagyok és hamar kimondok mindent.


Amúgy meg volt igazad ha feleslegesen fecsegett kint!


7h km

2011. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem azért tájékoztathatott volna téged valaki.Kismama vagy, lehetsz rosszul, sokat kell pisilni...meg egyáltalán mi van ha megbeszélt időpontod lett volna utána??Én ezt a rendszert az egészségügyben is utálom.Mikor eltört a kezem 2 órát vártam egyszer mire közölte valaki, hogy nincs az orvosom, és aki akar az maradhat, és más orvos megnézi, de egyébként meg jövőhéten lesz a doktornő..Na mondom köszi...ezt lehetett volna a rendelés elején!!nem?

Na mindegy..teljesen természetes, hogy kicsit feszültebb vagy, és ezt ilyenkor általában el is nézik!

Tisztázd a védőnővel dolgot, mert nem igazán jó, ha rosszban vagytok!

2011. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Jogosnak jogos a kiakadásot! Nálunk az a szokás, hogy teli hólyaggal kell ultrahangra menni még az elején, és megadják az időpontot is, mondjuk fél 10-re. És nem tudom mit képzelnek, meddig tudja azt egy kismama tartani, de ők a fél -10re kiírt pácienst fél 11-kor hívják be, mert meg kellet inniuk a kávét. Ez sok felé így van, én is úgy ki szoktam akadni az ilyenen, hogy a váróban lévőknek szidom a védőnöket, és majd sírva fakadok.. De megtanúltam azt, hogy felkészülve megyek, ha meg van az időpont, akkor leülök a váróban és elfoglalom magam azzal a tudatttal, hogy majd egy óra múlva mehetek csk be és így könnyebb kivárni, meg nagyon szuper mikor már 10perc múlva szólítanak.

21hkm

2011. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem lett volna semmi bajom, ha odaszól, hogy várjak már egy kicsit mert ez fontos megbeszélés.Előre megbeszéltük az időpontot pont egy héttel előtte.Kb 15 perc amit velem tölt ilyenkor. Szerintem utána is ráért volna beszélni.
2011. aug. 21. 21:02
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj meg, de szerintem elég önző vagy. Van főnököd?
2011. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Én megértelek. Engem is heti szinten néznek hülyének az SZTK-ban, de nem tehetünk semmit ellene, megtehetik. Elkönyveltem, hogy amit a magándokinál nem kell várnom, azt a többi vizsgálat során triplán visszakapom. A kirendelt védőnőmnél, akit mellesleg ki nem állhatok mindig van időpontom, de még soha nem jutottam be időben, a legrövidebb várakozásom fél óra szokott lenni. Természetesen sose kér elnézést, hogy várnom kellett, csak epésen megjegyzi, hogy magas a vérnyomásom. Na ná, hogy magas, mivel az agyam eldurran várakozás közben. A minap a CTG előtt 30 percet vártam, utána az ügyeletes dokira még 40 percet, mert telefonált. Ilyenkor legszívesebben sírnék, mert egyre rosszabb a fizikai állóképességem. Nem bírom ezt a forróságot, durván keményedem, nagyon rosszul viselem az órás várakozásokat, baromi rosszul szoktam lenni mire végzek, alig bírok hazatámolyogni. Már csak az vigasztal, hogy pár hét és nem kell eltűrnöm, hogy hülyét csináljanak belőlem.

35h km

2011. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen,miért?
2011. aug. 21. 21:07
 10/16 A kérdező kommentje:
21:07-nek a kórházi várakozást bele kalkulálom. Már fél órákon nem is csodálkozom.Eddig a védőnőnél mindig jól ment minden 8-ra beszéltük meg és max 10 percet kellett várnom.
2011. aug. 21. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!