Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Repülőtéri beléptetőkapun át...

Repülőtéri beléptetőkapun át kellett mennem (fél óra hiszti után is bunkóztak a franciák ) Lehet baj belőle? 11. hétben vagyok, és nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hoyg lehet belőle bajod. Én egy műszaki áruházban dolgozom és minden nap átnéznek fémdetektorral, amikor végzünk. Az ugyan az csak kicsiben és szerencsére nekünk sincs bajunk. Ne aggódj, az a pár pillanat biztosan nem ártott.


25 hetes kismami

2008. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszodat! Remélem tényleg nem baj!!! Annyira szemetek voltak, miután muszáj voltam átmenni, besipolt a gép, de utána rohadtul nem ellenőriztek le mégse. Csak bunkózás volt az egész részükről...
2008. szept. 3. 00:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nincs baj! Mert ha lenne akkor a kismamák nem mehetnének repülővel, nem vásárolnatnának, mert ugyebár akár az Auchan, akár egy butikot nézünk a kijáratnál mindenhol van detektor! Szóval nyugi, biztos nem lesz baja a babádnak!

Sok boldogságot!

2008. szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam, hiszen a plázákban, a butikokban, C&A, New Yorker stb. is vannak fémkapuk, és sokszor átmegyünk rajta.
2008. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

épp tegnap olvastam egy könyvben, hogy egész nyugodtan át lehet menni a beléptetőkapun, semmi gondot nem okoz a kismamának és a babának! Szóval, nyugi!

Egyébként meg, franciák... ne vedd fel... :-))

2008. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a franciák voltak bunkók. Lehet, hogy neked kellett volna másképp viselkedni. Utána kellett volna olvasni vagy előre megkérdezni, hogy átmehetsz-e a kapun. Egyébként pedig terhesen is nyugodtan át lehet menni rajta, se neked se a babádnak nem lesz tőle semmi baja.
2008. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utána olvastam, és úgy tudtam, ha lehet, jobb elkerülni, és kérhető a kézzel történő átvizsgálás. Ebben nem voltak partnerek a biztonságiak, az angol tudásukról meg inkább ne is beszéljünk... Azóta is tudakozódtam, és nagyon minimális a sugárzás, nem jelent veszélyt, de nyilván jobb kerülni azért. Köszönöm mégegyszer a válaszokat!
2008. szept. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!