Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye, tapaszta...

Kinek mi a véleménye, tapasztalata Dr. Steierhoffer György doktor úrral kapcsolatban? (Miskolc)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 19:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
jajj, bocsi:D szültem, nem sültem(még szerencse)
2009. dec. 30. 17:01
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Örülök, hogy minden rendben ment. Remélem a szülésznőkkel is szerencséd volt, általában Ők is normálisak, bár köztük azért akad egy-kettő olyan, akinek a stílusán lenne mit csiszolni...

Nem tudom miért hallom azt egyre több helyről, hogy Stefi már nem vállal szülést....

2009. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez igy egészen biztos, hogy téves információ. aminek Feltehetően egy helytelen következtetés az alapja. Steierhoffer forvos úr csak a terhesgondozását adta át, miután képtelenség lenne azt is ellátni a nőgyógyászati rendelése mellett.( Ugyanis H.Zsuzsa főorvos nyugdijazása után a főorvos úr vette át a délelötti szakrendelést ) Ez nem jelenti azt, hogy szülést nem vállal. Ugyanúgy elérhető a szakrendelőben és a magánrendelésén is.
2009. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Köszi az infót.:) Tényleg Ő is ezt mondta nekem a nyáron, de csak most ugrott be, ahogy olvastam a hozzászólásodat.
2010. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mindenki megnyugtatására szolgáljon, hogy egyik ismerősöm, aki Steierhoffer főorvoshoz járt, az Ő hathatós segitségével tegnap hajnalban megszülte első gyermekét. Boldogan újságolta nekem , hogy a főorvos úr rászolgált a jó hirére. A szülésznő is nagyon ügyes és rendes volt.( Kiderült, hogy ő is a Stefi doktornál született )
2010. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
11%
Alkesz!!
2010. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hát alkesz vagy nem az már nem ránk tartozik!A lényeg az, hogy mikor szükség van a józan eszére, akkor ott van és maximálisan jól végzi a dolgát.

Persze nem lehet mindenki elégedett vele, mint ahogy egyik embernek beválik egy fodrász, másiknak nem.

Amúgy meg látta már valaki részegen? Vagy csak hallott erről a kedves hozzászóló?

Egyébként annak nyoma kellene, hogy legyen az arcán, na neki nincs...

2010. jan. 4. 15:45
 18/21 anonim ***** válasza:
49%

"Kedves" Alkesz-os hozzászóló!

Áruld már el, a Semmelweisben melyik doki nem alkesz, vagy idegbeteg, vagy homokos? Azt hiszed a többi nem piál? Stefi szereti a piát, a nőket, meg úgy általában az életet. De a kérdező szerintem nem a magánéletére volt kíváncsi. Mert annak semmi köze ahhoz, hogy milyen orvos. Ha satu részeg lenne, akkor is vakon rá merném bízni magam és a gyerekem életét is.

2010. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
Alkeszt szemmel láthatóan ingerli, hogy szeretjük és dicsérjük az orvosunkat.
2010. jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 vivicsikee válasza:
Kedves alkeszoska neked mi bajod van a főorvosommal nekem ugass ne ide ha nem tetszik valami akkor nem kell le leirne verejm a szádba a faszt...:@
2011. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!