Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól látszódott a pocitok?

Mikortól látszódott a pocitok?

Figyelt kérdés

16 hetes vagyok de alig van még pocim...ez normális?

vagy azért lehet mer kicsit husis vagyok?


2011. aug. 25. 08:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elso gyerekkel 25. het utan lett akkora, hogy kezdtek eszrevenni, masodik gyerekkel 23. hettol.

Persze addig is volt mar valamennyi kulonbseg, mi lattuk, de nem volt latvanyos.


En magas vagyok es vekony, izmosabb, rendszeresen sportolok.

Emiatt nem kellene aggodno, az a lenyeg, hogy a gyerek rendben legyen, a pocaknagysag masodlagos. (En peldaul 3,5-4 kilos gyermekeket szultem pici pocakbol).

2011. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én is husis vagyok, az első terhességemnél nagyon hamar elkezdtem szélesedni, de a pocim olyan 16-18 hetesen látszódott, most kisfiút várok egyáltalán nem szélesedem de 8 hetesen a családtagok már meglátták rajtam a pocit, mert nem volt túl nagy de olyan kismamás poci formája lett, és azóta nagyon nő, szerintem a lányomnál nem volt ekkora 30 hetes km
2011. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9.-ik héttől látszódott
2011. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia,én nagyon vékony vagyok és már a 17-18 héttöl kicsúcsosodott a pocim!

Azt gondoltam de jó sokáig tudom majd rejtegetni,de nem mert még jobban meglátszik !!:)

20 hetes kismami

2011. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én 10 hetes vagyok, és már most látszik egy picit. Alacsony vagyok, picit husi, és a hasizmom elég gyenge, gondolom ezek miatt látszik már most.
2011. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!