Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, hogy bírjátok ezt a...

Kismamik, hogy bírjátok ezt a kegyetlen meleget?

Figyelt kérdés

Én már sírni tudnék,olyan a lábam mint az elefánté,ha fekszek fulladok,ha ülök nyomom a pocót,ha állok szédülök és lüktet az iszonyú szexi formás bokám.

Egyre nehezebb otthoni dolgaim is elvégezni,és halál álmos vagyok,mert aludni sem tudok!

Ti hogy bírjátok?Mivel tudtok magatokon segíteni,ami talán nekem is beválna?Pl. lábdagadásra,fulladásra?


2011. aug. 25. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok és had ne mondjam h hova kívánom ezt a nagyon meleget...:( már nagyon szeretnék a szülészeten lenni :) igaz biztos nagyon fog fájni de akkor már nem kell sok és a kezemben tarthatom :):)első baba :D
2011. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

38 hetesen is a kánikulától szenvedtem 3 éve. :) Az utolsó napokat megfigyelés címszóval a kórházban töltöttem, már azt hittem, hogy elolvadok a hőségtől, minden kismami ventilátort kért a látogatóitól, aztán derült égből hidegfront, és megtelt a szülőszoba. Fájt, de kibírható volt, és a szülésnél szebb élményt nem tapasztaltam még. És végre újra karcsú volt a bokám! :D

19 hkm

2011. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!