Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok. Nagyon nehéz...

15 hetes vagyok. Nagyon nehéz ez az időszak hisz 3 hete volt uh és még 3 hét uh-ig. Hogy bírtátok ki? Hisz még nem érzem a mozgást, honnan tudom hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
4D!!! Így már val színű a baby nemét és megmondják :-))
2009. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is 15 hetes vagyok, de nem aggódom. Tegnap voltam a havi nőgyógyászati vizsgálaton, ott csupa megnyugtatót hallottam. Gondolom, Te is mész a két uh között, az mindenképp hasznos. Persze, én is örülnék, ha láthatnám már újra a picit, de úgy gondolkodom, hogy miért ne lenne minden rendben? Nem szabad feleslegesen idegeskedni. A kritikusnak mondott 12 héten túljutottatok, próbáld kiélvezni a terhesség minden percét, most, amíg még a kellemetlanségekből kevés van!

Boldog, kiegyensúlyozott babavárást! :-)

2009. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is 5 hét telt el, a 12. héten voltam, majd a 17-en. Nekem is nagyon hiányzott már, hogy lássam, meg hogy tudjam minden rendben van vele. Szerencsére a 16. heti AFP is megnyugtatott. Mondjuk nekem olyan szempontból szerencsém van, hogy én a 13. héttől minden nap érzem a picurt és mikor esténként éreztem, hogy mászkál a bőröm alatt arra gondoltam, hogy csak minden rendben van! Kitartás! Biztos jól van! Eltelik gyorsan az a 3 hét. Még pár hónap és minden nap láthatod majd!!

Boldog babavárást mindenkinek!

18 hetes pocis

2009. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi! Mindenkinek hosszú ez az időszak. Nekem még bő egy hét, mire megyek a 18 hetesre, de már nagyon várom, főleg azért, hogy hátha megmutatja már a nemét. :))

Ha gond lenne, szerintem annak lenne valami jele. Még én sem érzem, vagyis nem vagyok benne biztos, hogy őt érzem. Néha ilyen apró csiklandozás-félét érzek belülről. Sokat beszélek hozzá, hogy mennyire várjuk és nagyon szeretjük.

De egy már csak ilyen hosszú várakozással jár. De mi ez a pár hét a 9 hónaphoz képest, hogy a karjainkban tarthassuk...

Nem tudom, hogy van-e fogadott orvosod (nekem nincs), de ha van és ennyire aggódsz, akkor keresd fel. Nekem marad a remény, hogy semmi gond, de nem is gondolok ilyenekre, hogy baja lehet, mert a sok stressz nekem sem, és neki sem tesz jót.

Boldog babavárást!

17 hetes

2009. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Persze úgy állok hozzá hogy minden rendben van, hisz a 12 heti uh után még voltunk 4D-n is (25hét körül akarunk megint) és ott is minden rendben volt. De azért néha aggódom. Már nagyon várom a 18. heti uh-t.

Sok boldogságot Nektek!

2009. ápr. 17. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ugy birtuk ki a 12.ik és a 20.-ik hét között hogy voltunk a 16.-ik héten is. Nagyon örültem neki mert sima 2d-n voltunk ugyan de fent volt a drága,sokat ficánkolt és ott mutatta meg hogy kisfiú:-)
2009. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!