Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! A ti párotok akar még...

Lányok! A ti párotok akar még veletek sexelni 33 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Mi végig sexeltünk :)
2009. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Nem olyan sürün mint eddig,de hál'égnek még igen.Én 35 hetes vagyok és egy kicsit "kényelmetlen" már.Veled mi a helyzet?
2009. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Eddig rendben volt de mostmár félt
2009. ápr. 17. 21:59
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Szia, az enyém kb. a 6. hónaptól nem akart. Én megértettem őt, hogy egy terhes nő látványa nem mozgatja meg a fantáziáját. Őszintén szólva én sem kívántam már a sexet, uh. pláne nem volt gond.
2009. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem is végig kívánta a párom, én már kevésbé, aztán 10 hétig a méhszáj miatt el voltunk tiltva, a végén meg a doki bíztatot, hogy ne neki kelljen burkot repeszteni, meg oxitocinozni, hanem apa örömködjön egy kicsit, pár hétig úgy is moratórium lesz nekünk bejött, ő indította be szülést, ahogy a terhességet is :-)

de őszintén én nagyon lemondtam volna róla, ahogy most is, de most nagyon az elején vagyok még, szóval, még macerálhat, remélem a vége felé engem is "féltenek" majd, mert sajna nekem a terhesség vágyölő hatással nyilvánul meg, de az már javuló tendencia az első pár héthez képest, hogy a nyálkahártyám nem olyan, mint a fűrészpor!

2009. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg arrol van szo,hogy félti a picit meg téged,akkor semmi probléma.Örülj neki hogy nem egy önző,hogy csak a saját vágyaival foglalkozik.Te amugy még kivánnád a sex-et? 2.voltam
2009. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Hogy itt mi alapján pontoz le akárki is?!? de legyél boldog. puszi te kis lepontozobajnok!
2009. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Jujj szegény első miért lett ennyire lepontozva?? :(


Én 31 hetes vagyok, és mindketten ugyanúgy kívánjuk a szexet.

Hála Istennek a férjemet azok a változások se zavarják, amiktől én hülyét kapok (pl bimbóudvar sötétedés, hasszőrösödés)

Nálunk a terhességem nem változtatott a gyakoriságon, nyilván növekvő pocakkal egyre szűkül a lehetséges pozíciók köre.

Az óvatosságot én azért nem említem, mert egyébként se szoktunk állat módjára reszelni.


Ja, és annak üzenem, aki csúnyán lepontozta az elsőt, hogy nem a "gyömöszkölés" indítja be a szülést, hanem a sperma, és az is csak akkor, ha egyébként is a küszöbön van már. Ezért nyugodtan lehet végig szexelni, ha az orvos nem tilt el valami más probléma miatt.

2009. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

hajrá első, hajrá végigszex!

igaz én vagyok a fűrészporos, de aki tudja és van kedve csinálja, én meg irigykedek!

lehet, hogy csak eltévesztették és pont fel akarták pontozni, vagy csak javíthatatlanul optimista vagyok?

2009. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

ja és kedves utsó előtti én is tudom, hogy a sperma indította be és nem "gyömöszöltek", és ahogy írtam én csak helyeslem, hogy szexeljen, aki tud és akar, és most épp felpontosztam bátor elsőt, nemhogy le, de ahogy írtam én nem azt feltételezem, hogy valaki rossz indulatú, hanem hogy esetleg tévesztett...

én hiszek a mások jóságában is.

2009. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!