Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberre babát váró...

Szeptemberre babát váró kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem dagad a lábam erre az őrült melegre. Másnak is? Kiságyat összeszereltétek már, esetleg a babaszoba be van már rendezve? Kórházi csomaggal ki hogy áll?
2011. aug. 27. 16:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
12-re várom a fiam, ma nagyon sok jóslóm volt. Babaszoba majdnem kész, ezt már bárki befejezi...Holnap összepakolom a kórházi cuccot, mert már kezdek biztos lenni benne, hogy előbb jön a baba. :)
2011. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki 20.-ára várja a kicsi fiut.Én is elkezdtem már homeozni meg málnalevél teázni.Hááttt....remélem meg lesz a hatása :D

Ma reggel fogfájásra ébredtem ugy néz ki ő is elviszi egy fogamat :S

Nekem is kevesebbet mozog néha mocorog egy percet és ennyi..remélem csak a meleg miatt...

2011. aug. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én szept. 10-re várom a kicsi csajszit, aki elvileg még nagyon jól érzi magát odabent, viszont én majd megőrülök annyi kínom van. főleg az éjszakák elviselhetetlenek, nyom, szúr, nyilallik, nincs egy olyan alvó pozíció ami kényelmes lenne, a baba ide-oda nyomkodja magát, mindig pisilnem kell, szóval szörnyű ez a nyüglődés, de az vigasztal, hogy már nem sok van hátra, meg a kislányomért megéri szenvedni:) görcsölgetek is folyamatosan, de ezek gondolom én csak jóslók. A lábam irtózatosan dagad, főleg mikor ilyen meleg van, de már hozzászoktam. Most újabban a kezem is elkezdett dagadni, meg sokszor arra ébredek hogy fájnak az ujjaimban a csontok, meg zsibbad. A babaholmik már a kisszekrényben sorakoznak lassan egy hónapja, a kiságyat majd apuci összerakja míg mi bent leszünk a korházban.Az én csomagom is már hetek óta össze van készítve egy utazótáskába, hogy ha menni kell, csak felkapjuk, az irataim, meg telefon, fényképező, stb..pedig a válltáskában vannak, minden egy helyen. Jobb előre elkészülni, sosem lehet tudni mikor kell indulni. Kitartást és boldog babázást mindannyiunknak:)!
2011. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Akire77 ***** válasza:
Szia én szeptember 12-re vagyok kiírva,de mindenki azt mondja hogy hamarab jön.Mi már nagyon várjuk minden kész van már nem szerettem volna az utolso pillanatra hagyni semmit.Vagyis még az apasági nyilatkozatot kell megcsinálni hétfön aztán tényleg jöhet a kislányunk.Néha keményedik a hasam de a fájdalom az minimális.A lában az nekem is iszonyatosan dagad,szinte semmit nem használ már.De már csak kibirjuk ezt a kis idöt.Kitartás minden jot nektek.
2011. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
12.-én telihold lesz ilyenkor állítólag szeretnek megszületni a picik:)
2011. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok újra! :-)

Az 1. szept. 12-re kiírt válaszoló vagyok az első oldalról:-)

Ma azt hittem menni kell...hajnalban olyan pocakfájásra keltem....hja keltem... félig ébren vagyok mert már nem bírok aludni! De olyan jó olvasni, hogy sokan vagyunk és mindenki készül:-)

A teliholddal én is úgy vagyok, hogy igen meghozza a babákat viszont akkor inkább 13-án szüljek mert teliholdkor vérzékenyebb az ember! A fiamat 4 nappal hordtam túl aztán a vége császár lett hosszú kínlódás után :-( Nem szeretném ezt átélni újra!!! Ezért én nagyon parázok. Most kislányt várunk állítólag a csajok előbb jönnek, állandóan figyelem a "jeleket" és a tegnapi vihar és lehűlés után azt hittem hajnalban szülünk!

Kíváncsi lennék kinek, hogy alakul mikor érkeznek a szeptemberi babák! Ha van kedvetek majd írjátok meg esetleg kedves kérdező majd emeld ki a kérdésed ha Te is megszültél és egy perced írni:-)

Boldogságos babázást mindenkinek és könnyű szülést!!!

2011. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Hogy a lányok előbb jönnének is csak egy babona. Az első lányunk csak 3 napot húzott rá,a második 1 hetet.

Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!


Ami a teliholdat illeti,részemről kizárt hogy akkor szüljek! Jöjjön mondjuk 6-a reggel! Az jó,lenne,mert a párom akkor itthon van,és nem kellene órákat várnom,míg a nagyanyja lebattyog. Meg abban reménykedem,hogy nappal akar kibújni,mert ha dolgozik a párom,akkor 24 órát van oda,reggel 3/4 7 körül ér haza,és éjszaka mire leér a párom nagyanyja...még nappal is veszélyes sétálni,nem hogy este..pláne egy 76 évesnek!


Mindenkinek mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!!


Üdv:a 2gyerkőcös,37hkm az első oldalról

2011. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Sziasztok újra! :-)

Az 1. szept. 12-re kiírt válaszoló vagyok az első oldalról:-)"

Megint...:-)

Kedves utolsó!

Hát belegondoltam ebbe a dédi ügybe...azért elhiszem, hogy aggódsz! Nekem van segítségem szerencsére két nagyi ugrásra készen várják a 2 évesem de még így is aggódom...biztosan hiányozni fog majd!

Kívánom, hogy minden úgy sikerüljön ahogy tervezed és szeretnéd!

Jó lenne ha nálunk is a hugi nem akarna kijönni korábban, nekem olyan szimpatikus a szept. 13-a:-) de ugye sajna ez nem kívánság műsor...azért jó volt olvasni, hogy nálatok is a kislányok nem siették el:-)

Minden jót nektek!

2011. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Oké, én megírom, ha megérkezett :)

Egyébként a lányom 8 nappal jött előbb, szóval nálam bevált a lányos babona.

2011. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

A szeptember 9-es vagyok:)

nekem a 34ik héten akart kibújni a kis manóm::( úgy tartották vissza szóval nekem is bejött:( anno én is 33 hétre születtem anyukám meg alig 30 ra(ikrek).lehet valami genetika.....

majd én is megírom ha megszületik a manó :D

2011. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!