Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap elvetéltem és nem volt...

Tegnap elvetéltem és nem volt semmi műtét, természetes ez?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon erősen begörcsölt a hasam és véreztem is, párommal bementünk a kórháza, egy nőgyógyász megvizsgált+uh. és közölte hogy sajnos elment a baba. Ezután hazaengedett. 7 hetes terhes voltam csak, de minden ismerősöm kérdezte meglepetten hogy nem is műtöttek meg? Tényleg kellett volna valami kisebb műtét vagy beavatkozás feltétlen? Nem igazán vagyok jártas ebbe a vetélési témában... és a kórházba sem jutott eszembe megkérdezni hogy nem e jár ilyesmivel, eléggé lesokkolt a hír. Minden vetélés után kell valami beavatkozást végezni az orvosnak?
2011. aug. 28. 23:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül el mentem egy másik orvoshoz,mondta hogy nincsen szükség műtétre szerencsére, így teljesen megnyugodtam ezzel kapcsolatban. Viszont most egyenlőre nem szeretnék még egyszer terhes lenni, elég fiatal vagyok még, ez is csak éppen becsúszott, de attól még nagyon vártuk volna a picit :(
2011. aug. 31. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!