Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 napos vagyok. Gondoljátok,...

5+3 napos vagyok. Gondoljátok, hogy baj lesz? Írjatok kérlek, volt már vetélésem és nagyon rettegek. Utrogestant szedek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap pici rózsaszínes váladékom volt 2-3 óráig. Csak a zsepin látszott, ha odanyultam. Vettem be magne b6-ot és c vitamint. El is múlt. Most megint szép "tiszta" a hüvelyváladékom. Nem fáj semmi, a cici is feszül. Vetélés kezdődött?
2009. ápr. 19. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!Minden rendben van veletek,ne paráztasd magad agyon, az tényleg nem vezet semmi jóra!Én 7 hetesen úgy görcsöltem, h. az ügyeleten kötöttem ki.Picurim jól van, csak gondolta jelez,h.lassítanom kéne,mert már Ő is itt van:) A magne B6-ot szedd rendszeresen,azóta én napi 3x1 et szedek és minden ok!

14 heteske

2009. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem az elejé kétszer is volt ilyen.De nem a babától jött ám!!!Az első akkor volt,amikor meg kellett volna jönnie,a második pesig hüvelyi uh után (felsértette az Uh "bot" a hüvelyemet.Ilyenkor hamar elpattannak az erek a vérbőség miatt,ami nagy ijedtséget tud okozni.De én azt javaslom.ha netán újra észlelnéd,menj be az ügyeletre.Tudod inkább 10szer feleslegesen,mint egyszer ne és ott a baj.


üdv.16hetes pocis

2009. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
UH-n kedden voltam, úgyhogy amiatt nem lehetett. Szerdán megyek csak dokihoz, illetve ha megint előjön megpróbálok hamarabb.
2009. ápr. 19. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!