Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen 11kg-ot hiztam! Ez...

35 hetesen 11kg-ot hiztam! Ez sok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira. Ilyenkor már a babád se fog olyan rohamosan nőni, így már nem lesz sokkal több rajtad.
2009. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok!Baba+magzatviz+méhlepénymár csak ez is a trehesség végégefelé 9-12 kg-ig terjed.Én pont 12 kg-mal lettem kevesebb szülés napján,a lányomnál 10 kg.Maradt 4-5 kg amit felszedtem.
2009. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom, hogy ez sok lenne! Van, aki ekkorra már sokkal többet hízik. Ne aggódj! Ha a leletek rendben vannak és a babád is szépen fejlődik, akkor ez még simán belefér! Az utolsó időkben pedig változó, hogy ki mennyit hízik.
2009. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se sok, én eddig 16kilót híztam ugy,hogy oda figyelek mit és mikor eszek és 33hetesen 16kiló plussznál járok. szerintem víz is sok van a szervezetünkbe azért nyom ennyit az a fránya mérleg. amig meg jók a vérképek addig nincs okod aggódni a baba a fontos.
2009. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én a 30. hétig 14 kg-t hiztam. Mondjuk , az a szerencsém , hogy magas vagyok , tehát jobban eloszlik rajtam a súly.Nem az előző válaszoló ellen írok , de pont az utolsó hónapokban lódul meg a baba növekedése , cm-rekben is és súlyban is, tehát az utolsó hónapokban is várható hízás!

De mondjuk én nem foglalkozom vele , vajúdás alatt is lemegy jópár kiló , szoptatás alatt is. Akkor aggódnék , ha egy bálna nézne rám vissza a tükörből , de hála az égnek itt még nem tartok :)))))


35 hetes kismami

2009. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na , ebből kikeveredni!:) úgy értem akkor, hogy nem az első válaszoló ellen írtam , csak én így tudom :)


35 heteske

2009. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen magas vagy és mennyi volt a kezdő súlyod. De szerintem teljesen elfogadható, ha ennyit szedsz fel, hiszen van, akinek nyolc hónap alatt baba nélkül is sikerül :)
2009. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem sok egyáltalán!

A normális a végig 14 kg.

én a 25. héten voltam 10 kg plusszban.

A 36. hétre megszültem, akkor tartottam + 18-nál.

4-5 hónappal a szülés után már csak egy kiló volt rajtam.

2009. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!