Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok és...

20 hetes kismama vagyok és feküdnöm kell kül. Problémák miatt (bár még nem tudom meddig). Ki van még ilyen helyzetben, és mivel üti el az időt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ebben a helyzetben vagyok, bár azért nagyon nem mindegy miért is kell hogy feküdj. Nekem 28-29 hetesen rövidült méhnyak miatt. Nekem valószínű már nem oldják fel a feküdni kell büntetést. Nekem a TV, olvasás, Net, néha főzés és kis séta. A lényeg annyi lenne hogy rosszabb ne legyen.

2009. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia, kb 3 héttel ezelőtt volt egy pici mennyiségű világos barnás folydogálásom. Akkor pihenést javasolt, amit be is tartottam. 1 hét múlva vizsgált meg újra és bár az előző problémám szerencsére elmúlt, a méhszáj vizsgálatánál azt mondta, hogy középre húzódott a méhszáj. Szerencsére nem nyílt ki egyáltalán. Újbabb 1 hét pihi, majd kontroll. Akkor azt mondta, hogy még mindig ez a helyzet és 2 hét múlva újra szeretne látni. És még mindig C3000 a méhszáj, szóval szerencsére zárt. Hát ennyi. Ezért reménykedem abban, hogy esetleg a méhszájam meggondolja magát és visszaáll az eredeti helyzetébe. Remélem nem csak reménykedem. Betartom a pihit, és várok.
2009. ápr. 20. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

szia.én is pihire itéltettem.ma voltam dokinál és nem tetszett naki a látvány és a hallottak.elég sokat keményedek és a méhszáj C2000.hát én nem az az egy helyben ülős típus vagyok,de a babámért mindent.ugyhogy előveszem anyám könyvtárát és kiolvasok mindent ami csak létezik neki,és net meg tv,meg persze egy kis séta minden nap,hogy ne tunyuljak el.

22 hetes km

2009. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én szerencsére csak voltam ilyen helyzetben,azóta megszületett a babus,már lassan 4 hós lesz.Naa,de nem is ez a lényeg! :D

Szóval nálam vesegörcsök miatt kellett pihire kényszerülni,sajna kórházban is feküdtem.

Abban az időben sok filmet megnéztem,olvasgattam,rejtvényt fejtettem.Kicsit sétálgathatsz,vagy kicsücsülhetsz ebben a szép időben az udvarra/erkélyre.Barátnőzés....?

Mindenképpen tartsd be az utasításokat és használd ki a kényszerpihit,mert utána aztán nem lesz lazítás! :D

Kellemes babavárást!

2009. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!