Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van velem? Megőrültem,...

Mi van velem? Megőrültem, Vagy mi ez? Ez természetes?

Figyelt kérdés
Annyira akartam ezt a kis babát, éveket vártam rá. Most hogy a pocimban van úgy érzem, hogy nem akarom mégsem, vagy nem most, hogy korai még, meg ilyenek. MI ez? Nem ezt hívják terhes depressziónak?
2011. szept. 3. 23:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Dehogy haragszok!! Örülök mindenki véleményének!

Örülök a babának, meg jó anyukája akarok lenni. Csak szerintem félek a másik életemtől. Most van egy megszokott, és ahogy írták kezdem felfogni hogy mi van. Ma este sírtam. Nem tudom az okot, csak rám jött. Fura ez a terhesség.

2011. szept. 4. 20:25
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit ijesztő a felelősség, és hogy megváltozik minden, de hamar természetessé válik, hogy anya vagy.
2011. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Még most sem hiszem el, hogy van bennem egy kisbaba. De remélem, hogy minden rendben lesz.
2011. szept. 5. 20:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Fogsz is még sírni, a terhesség már csak ilyen, mindenki hipperérzékeny lesz tőle. Én szinte az egész terhességemet végig bőgtem. Bármilyen apróságon képes voltam elpityeredni. De ez is csak azt mutatja, hogy meg van a kellő érzékenyéseged az anyasághoz! Hidd el ha nem lennél felkészülve a feladatra, akkor hidegen hagyna a kérdés, nem itt keresnél választ, hanem tennél az egészre!
2011. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!