Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nnem tudtam, hogy terhes...

Nnem tudtam, hogy terhes vagyok és dohányoztam. Attól félek, akaratom ellenére ártottam a babának. 8 hetes volt amikor kiderült. Okoztam-e bajt a fejlődésében?

Figyelt kérdés
2007. júl. 12. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Még nincs baj!! Én 6 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok, akkor még dohányoztam, de amint hazaértem az első dolgom az volt, hogy kidobjam a cigiket! Semmi baj nem lesz, egészséges szép babád lesz neked is ettől függetlenül!


Niki

2007. júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ártottál a babának a sogornőm 2 hónapig szívta míg kiderült terhes és ráadásul még csak nem is kis sullyal született. de azért már ne szívd ha tudod hogy terhes vagy. gratula a babához.
2007. júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem lesz semmi baja, a legtöübben 6-8 hetesen tudják meg, hogy terhesek, ilyenkor hagyják abba a cigizést. Mostmár persze többet ne gyújts rá, de ezzel még nem okoztál semmi bajt.
2007. szept. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Egy ismerős erős dohányos volt, nem tervezte a babát még, tehát le sem szokott. Mikor megtudta hogy jön a baba, megkérdezte az orvost, hogy ez ártott-e, aki azt mondta nem, és NE MERJE rögtön letenni, csak minden nap kevesebbet, és gyengébbet, aztán álljon meg napi egy-két szálnyinál a leggyengébből, mert a babának elvonási tünetei lehetnek. Az biztos, hogy a vérkeringést rontó hatása miatt a méh vérkeringése, a babáé is lehet rosszabb, de az is ha a magzatnak elvonási tünetei vannak...
2007. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már!Te ezt beveszed,hogy a doki azt mondja,szívja csak kismama,jó az úgy...

Egy doki sem írja fel receptre a cigit!!!!!!!!!

Én is cigiztem,érdekes én ezt a választ kaptam:"Tegye le rögtön!"

2009. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!