Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 éves nő vagyok. Nagyon...

24 éves nő vagyok. Nagyon szeretnék egy kislányt. Az időszakot, hogy kislány gyermekkel legyek terhes ki lehet e valahogyan számolni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 10:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tartom reálisnak ezt az egész számolgatós dolgot.
2011. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van tudományos alapja,hiszen a fiú spermiumok gyorsabbak,rövid ideig élnek,a lányok pedig lusták,de napokig életképesek.Innentől kezdve nem nehéz számolni,de ahhoz pontosan kell ismerni az embernek a saját testét,és ciklusát.

Persze egy spontán peteérés akármikor történhet,és akkor borul minden.

2011. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Statisztikai alapja van, nem tudományos.

Ez nem azt jelenti, hogy egyik vagy másik "nemű" spermiumok mind elpusztulnak, hanem pusztán annyit, hogy nagyobb részük pusztul el vagy marad meg. De attól lehet hogy pont a kevés közül az egyik fog megtermékenyíteni.

2011. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. szept. 5. 11:38
 15/22 anonim ***** válasza:
Nyilván ez sem biztos módszer! Kb. 70%-ban jöhet össze. De pl. barátnőmék 100%,hogy pé napján voltak együtt (ovuteszt, hőmérséklet) ill. sem előtte, sem utána nem, és fiú helyett mégis kislány lett!
2011. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Pé napján kettős az esély (mint mondjuk mindig amúgy, csak ilyenkor teljesen 50-50 %), úgyhogy nem csoda hogy fiú lett.

Nincs biztos módszer.

2011. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kínai fogantatási naptár naptárak. com
2011. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Aha, a kínai naptár... az én megjósolt kisfiam egy édes 11 hónapos kislány. :)

Na ezekre a babonára, jóslásokra ne alapozz.

2011. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
azt is rebesgetik, hogy vannak férfiak, akik csak egyféle nemű gyereket tudnak csinálni, de ennek nem tudom, milyen alapja van.
2011. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A férfiak, akik egynemű gyereket tudnak nemzeni: ennek genetikai alapja van, ez viszont bizonyított. A bizonyos nemű (x vagy Y, esete válogatja) kromoszómával létrehozott zigóta az anyában ellenreakciót vált ki, és kilökődik, beágyazódás előtt leggyakrabban.
2011. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!