Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek fiú vagy lány,...

Tippelnétek fiú vagy lány, hány hetes?

Figyelt kérdés

Kedden megyek ultrahangra,akkor megírom mit mondtak.Eddig is biztosra mondták,de elbizonytalanítottak:)Köszönöm előre is a tippeket!


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. szept. 7. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
38.hét kislány
2011. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
35 hét kislány
2011. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
36. het körül, es fiura tippelek.
2011. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

37. het, kislany.

(Ne torodj ilyen hozzaszolokkal, azt sem tudja, mit ir. Nagyon boldogtalan ember lehet, ha ilyen hozzaszolasokban eli ki magat.)

Es csinos kismama vagy!

2011. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sajnos mi nők nem tudjuk kihordani máshol a gyereket.Megkímélhetsz az efféle megnyilvánulásaidtól köszönöm,nekem sem egy leányálom a jelenlegi formám,de az a kisbaba aki bennem van,többet ér mindennél.És ne félj,nem fogok nyavajogni,sem kitágulni(de ez ne a te gondod legyen)a szexuális életünk meg ránk tartozik senki másra!Vagy lehet te úgy gondolod,ha ez így néz ki ne szüljön senki gyereket,mert gusztustalanul néz ki?Tudtam hogy férfi vagy,a nők nem ilyen tapintatlanok!(Enyhén fogalmazva)
2011. szept. 7. 22:16
 6/20 A kérdező kommentje:
22:05 köszönöm...elég bosszantó alak.Egy megkeseredett ember lehet...
2011. szept. 7. 22:17
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Az a 35 éves férfi aki itt tölti az idejét és ilyeneket ír vagy impotens vagy homoszexuális esetleg olyan gusztustalan állat hogy egy nőnek sem kell!

Azt hogy az ilyen unintelligens köcsög férfiak mit gondolnak a terhes kismamákról az nagyon nem érdekel minket hiszen azért ilyen boldogtalanok mint ez is soha nem lesz normális életük,sem gyerekük,csak sajnálni tudom az ilyen kicsinyes idiótákat!


29 hetes gyönyörű,boldog kismami

2011. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Most már hogy eltüntették ezt a taplót,tippelnék:

szerintem 31hét és kislány,nagyon csini vagy!

2011. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
:)Ott a pont:)
2011. szept. 7. 22:27
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. szept. 7. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!