Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben? Sos!

Figyelt kérdés
Barátnőmnek van 2 gyereke és most kiderült,hogy 5 hetes terhes.Ezzel így nem is lenne semmi gond,csak a környezet,amiben élnek.Egy szoba-konyha fürdő nélkül és még a víz sincs bent a lakásban,csak az udvaron.A férje dolgozik,havi kb 100.000 ft-ot keres.Ő pedig csak a családi pótlékot kapja,de a babát nem akarja elvetetni.Azt mondja,mire megszületik,addigra elmennek albérletbe.Ti bevállalnátok így a 3.babát?
2011. szept. 8. 20:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ez tényleg nagyon jó,és praktikus!Köszönöm az ötletet.

Nem is hallottam még ilyenről.

2011. szept. 8. 22:07
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is csak szoba+konyha van fürdő nélkül, de a víz bent van a lakásban. Másfél éves a fiam, útban a kistesó. DE: a férjem jobban keres, a házat tavasszal építjük tovább. Így mertem bevállalni a 2. babát és lehet, hogy 3. is lesz. DE az enyémek még kicsik, és reális eséllyel a mostani lakásból négyszobás ház lesz.

Én az ő helyükben nem vállalnám be, bár azt nem mondtad, hogy az albérlet, amibe mennek, milyen adottságú lenne.

2011. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!