Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló tünetekkel és "kívánós...

Hasonló tünetekkel és "kívánósággal" kinek milyen nemű babája született? Tudom, hogy nincs tudományos alapja és sokan babonának tartják, de mégis kiváncsi vagyok

Figyelt kérdés

Az első trimeszterben émelygés, 1-1- nap nagyon erős (de hányás nélkül) , undor az addig nagyon szeretett csokoládétól, tul. képp minden édességtől, viszont sós ételek preferálása, savanyúságok, gyümölcsök kívánása

Esetleg vkinél egyéb?


2009. ápr. 22. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én sem hánytam, de egész napos émelygéseim voltak, és elég későn múlt el. A csokit, édességet én sem kívántam, pedig nagyon szeretem! A sós ropit és a sós kekszeket tudtam csak legyűrni - bár akkor sem javult a hányingerem.

Aztán az 1. trimeszeter vége felé jöttek a gyümölcsök, savanyúságok.

Én most 33 hetes vagyok és fiam lesz!

2009. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Csak delelott szokott lenni hanyingerem, de csak az elso honapokban. Aztan elmult, hanyas nem volt.

Fantat Fantaval tudtam volna inni mindig annyira kivantam.

A jegkremet is rettentoen kivantam, mindennap ettem foleg az elejen! Kisfiu szuletett:)

2009. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nkem az elején volt sokszor erős émelygésem de hányás egyszersem. Elég nehéz kajákat eszem,de állandóan enném a retket paradicsomot is,és minden féle gyümit. Édesség nagyon ritkán az is lehet akkor fagyi. Fiút várok 21 hetes vagyok és 3 kg-ot hiztam. A lányommal húst egyáltalán nem birtam enni,pedig akkor sem hánytam semmitől. Csak gyümölcs meg rengeteg szalonna. Szinte ezeken éltem:-) 15 kg-ot szedtem fel szülésig de egy hónap alatt le is ment. A védőnöm szerint a nehezebb és sósabb ételek utalnak fiúra és ez nálunk be is jött.
2009. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az első babánál a cokikra voltam rákattanra és a somlóira. Lányom született. A másodiknál undorodtam az édességektől, a sós ételek estek jól, pedig ki nem álhatom amúgy a sósat. Kisfiam született.

Most a harmadik babámat várom, ugyancsak a sósért bolondulok, édesre még véletlenül sem tudok ránézni, még a szagától is hányingerem lesz. A nemét még nem tudjuk, de nagyon kíváncsi leszek!

2009. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem detto ezek voltak a tüneteim. Mindenki fiút mondott. De Kislányunk lesz :)))!
2009. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én azt hittem egyedül vagyok, hogy a terhességem alatt a kolbászt és hagymát kívántam. Nem voltam rosszul, nem hánytam, csak egy kicsit érzékenyebb voltam a szagokra. 17 kg híztam, ami rám is fért, mert nagyon vékony voltam. De azt senki nem gondolta, hogy annyi feljött rám, mert csak egy nagy pocakot lehetett látni. És fiút szültem.:)
2009. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hehe,csak benéztem,gondoltam majd jót nevetek,de kikerekedett a szemem.

Velem anyum rengeteg kolbász evett és lány lettem

Kerianyum fiával tonnaszámra ette a gyümölcsöket.Ezek szerint csak van vmi alapja:D

2009. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem detto igy kezdodott mint neked.

Elso trimeszter emelyges,nem volt hanyas,de undor az volt rendesen.

Terhesseg elott csoki fuggo voltam.

Hat a csoki gondolatatol is rosszul voltam,a sosat kivantam es a savanyu uborkat,ja es a kivit kg szamra.

Mikor vege lett az emelygos idoszaknak jottek a gyuolcsok kg szamra,a szalonna,kolbasz,kocsonya.A zoldsegek foleg a retek es az uborka.

Kesobb mar a csoki is ment naponta egy Mars szelet.

Most 30 hetes vagyok,egesznap csak limonadet innek sok-sok citrommal.Fozelekek,salatak,levesek johetnek.

Csoki megint nem kell.Viszont a jegkrem az johet.Ja es az aszalt datolya.A kolbaszos,szalonnas idoszak se ert meg veget.

Kislanyunk lesz!!!Es eddig 6kg a plusz.

2009. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!