Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama is izzadósabb...

Más kismama is izzadósabb alvás közben?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy a hormonok vagy azért mert beteg vagyok, ti hogy vagytok vele?

35 hetes vagyok és rettenetesen izzadok alvás közben.


2009. nov. 11. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen tünetem.

37km

2009. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak alvás közben :( Nem igazán voltak régen ilyen problémáim, de most ha lesétálok a közértbe, szakad rólam a víz :( éjjel arra ébredek, hogy még a takaróm is tiszta víz, már többször bepánikoltam, hogy elfolyt a magzatvíz. Pedig nem vizesedek (lehet ezért?) és szerintem nem is híztam sokat, csak 8 kilót.

37h km:)

2009. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én is baromira izzadok!!! Már úgy utálom! Pedig bugyiban alszok egy takaróval, mégis majd minden éjszaka felébredek, de ha nem, akkor úgy ébredek, hogy a hajam alja tiszta víz, mintha rendesen vizes lenne.


32 hetes kismami

2009. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem már. Pedig elég fázós vagyok, de mióta bejött a fűtési szezon, nem bírok takarózva aludni. A párom mindig ráhúzza legalább a derekamra a takarót, de akkor meg szakad rólam a víz. A párnámat is forgatni szoktam a éjjeli wckimenetelkor.
2009. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a toxoplazma vizsgálatot,mert annak az első tünete az éjeli izzadás sajna nekem pozitív lett a leletem.
2009. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó ha Ti is izzadtok:-)

Én sem híztam sokat 10 kilót.

Toxoplazmára már nem megyek, de egyébként szedek antibiotikumot amit felső légúti megbetegedésre írtak fel, de ez az a gyógyszer amit toxoplazmára is fel szoktak írni, szóval az biztos nem.

2009. nov. 11. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Mostanában én is gyakran ébredek úgy, hogy vizes a hajam a tarkómnál és nagyon melegem van, bár én még csak 30 hetes vagyok.
2009. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!