Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok és a...

21 hetes kismama vagyok és a csípő csontom annyira fáj hogy sokszor menni is alig tudok. Ez a tágulástól lehet már? Az alvás pdig valami borzasztó, sehogy nem jó csak hanyatt de akkor mega baba kinyomja magár és érzem hogy feszül a hasam.

Figyelt kérdés
Ti hogy alszotok?
2009. jún. 17. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
én most a 36. hétben vagyok, és ez nekem is régóta probléma! Kísérletezgetek: volt egy idő, amikor a combjaim közé tettem párnát, oldalra feküdtem, használt. Mostmár egyáltalán nem jó sehogy, de tegnap éjjel építettem összetekert paplanból és párnákból kis halmot és arra raktam a lábaimat. Van úgy, hogy az egész lábszáramat, van, hogy csak a lábfejeim. Most nagyon jót aludtam. Próbáltam a derekam alá is tenni kicsit keményebb tartású takarót, hogy tartson.
2009. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!