Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mivel takarít a terhessége...

Ki mivel takarít a terhessége alatt. Tudom, hogy sok mindent nem szabad használni, de akkor mégis mivel takarítsak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

SZia! Max-ban takaríthatsz. De az még jobb ha a férjed takarít helyetted :)! Nekem már Ő takarítja pl: a kádat!! :)

24 hetes

2009. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is férjem csinálja inkább, de néha azért szoktam Domestost használni, de nyitott ablaknál, és nem lélegzem be közvetlen, meg rögtön megyek a levegőre utána.
2009. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Ne felejtsük el,hogy a terhesség nem betegség,hanem egy állapot!!!!!!!!!!!!

Lehet takarítószereket használni,nem kell kényeskedni!!!!!

Én minden fajtát használok és nem haltam bele!!!

Nem kell elhagyni magunkat és a férjeinkre zúdítani az egész háztartást!!!!

Ha nem tudja bevállalni megesz a retek minket????

Nyugodtan takaríts,ne hallgass senkire!!!!!!!!!

28hetes km

2009. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanúgy takarítok, mint a terhesség előtt. Bár lehet, hogy kicsit tovább tart. Minden tisztítószert haszn.

30 hetes km

2009. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is takarítok, természetesen :)

Sajnos a párom nagyon sokat dolgozik. Örülök, ha picit együtt vagyunk, így nem szívesen kérem meg ilyenekre.

Más nincs, aki megcsinálja, úgyhogy rám marad.

De van-e esetleg olyan házi praktikátok, amivel lehet csökkenteni a vegyszer használatot?

2009. ápr. 27. 20:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Én egy Ecover nevű termékcsaládot használok (PL a Mammut Bioritmusában, vagy a Csörsz utcai biopiacon is lehet kapni).

Semmi vegyszer-szerű dolog nincs itthon.

Ecet jól tisztít, szódabikarbóna is, na meg egy jó kefe is sokat segít...

Egyszer láttam egy jó kis technikát: lehet kapni színes dörzsis mosdókesztyűt (5 ujjas kb 2-300 Ft), azzal tök jól lehet pl kádat súrolni.

2009. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel lakásban lakunk, így a fürdőben nincs ablak, így nem szívesen domestos-ozok, kevesebbet használok, mint eddig, és pl nekem nagyon bevállt az alcoholos clin:)))) Levisz minden szennyeződést, és persze nincs is benn annyi vegyszer:)

De ha tudsz ablakot nyitni, nyugodtan használhatsz bármit:)

Boldog Babavárást!

34+4 heteske

2009. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a CIF termékeket használom, különösen jók fürdőszoba takarításhoz. Nem erős a szaguk és kiválóan tisztítanak.

(Active Cream súrolószer, Cif Power Cream Univerzális Tisztítószer, CIF Super Cream súrolószer, Cif vízkőoldó stb.) Sajnos pl. a domestos szagát én terhesség előtt sem bírtam.

Természetesen nem muszáj egyből mindent kitakarítani, elég ha beosztod magadnak, egy kicsit délelőtt, aztán kicsit délután... Én is így csinálom, és nem fáradok el annyira.

2009. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a jó tanácsokat! aranyosak vagytok! :)

Mindenkinek boldog babavárást!

2009. ápr. 28. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Szinte mindent lehet ecettel takarítani. Csak a mosogatáshoz használok bolti szert.
2011. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!