Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kell menni...

Hányadik héttől kell menni genetika tanácsadásra, és ott mit fognak csinálni? Mennyibe kerül egy vizsgálat?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok, hogy a 18. heti uh pl genetikai, de én csak utólag tudtam meg ezt, mert ugyanolyan sima uh , mint előtte, em hangsúlyozták, hogy ez genetikai vizsgálat...

Terhesen pedig sehol nem kell fizetni, leszámítva, ha magándokihoz jársz, az meg ugye egyéni...

2008. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A 12. heti nyaki redőt is genetikainak hívják meg a 18-20. hét közöttit is.kötelező, ingyenes.Megnézik, hogy megvan-e a mmindene :o)

4 végtag, 5 új, máj vese stb... :o)

2008. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mert én márt agódtam.Most vagyok 8 hetes terhes.Olyan jó ez a fórum itt mindent meg tudok!
2008. márc. 13. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
a 12. és a 18 uh is genetikai de tanácsadásra csak akkor kell menni ha valami gondot látnak a babánál es pl alacsony lett az afpd.Én már végigjártam ezeket a dolgokat de szerencsére minden rendben pár nappal korábban lett levéve az afpm és ezért küldtek el azt mondták hogy 0.8alatti afpnél kötelességük elküldeni genetikai tanácsadásra.Boldog babavárást
2008. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A genetikai tanácsadás és a genetikai vizsgálat az nem ugyanaz.Genetikai tanácsadásra bármikor mehetsz,vizsgálatra pedig a nőgyógyász küld,ha probléma van.
2008. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!