Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most is kialakulhat allergia?...

Most is kialakulhat allergia? Soha nem voltam allergiás, de most egyfolytában tüsszögök és fújom az orrom.17 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Vagy csak meghültem? De nem fáj semmim, jól vagyok. Lehet azért tüsszögök mert száraz az orrom és a benne lévő száraz vérdarabkák (BOCSI a leírtakért) irritálják?
2009. ápr. 29. 11:57
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy ez tényleg allergia-e, de én 16 hetes vagyok, és ugyanezekkel a tünetekkel küzdöm. Tüsszögök, folyik az orrom, pedig soha nem voltam semmire sem allergiás. Mondtam a védőnőnek, de nem igazán dúlta fel magát:-) Szóval, marad a zsepi és a remény, hogy májusban, amikor mindenféle száll a levegőben, nem lesz rosszabb:-)

Úgyhogy fel a fejjel, nem vagy egyedül:-D

Boldog babavárást!!!

2009. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos előjöhet terhesség alatt az allergia. nekem pár éve jött elő, de mióta babás vagyok, és kijött a jóidő egyre rosszabb.

2009. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem anyukámnak a második terhességénél (28 évesen) kijött és azóta el sem múlt. Ez 13 éve volt. És most már szinte mindenre. Sajnos!
2009. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát remélem nem allergia. :( Köszönöm a válaszokat, akkor nem vagyok egyedül...

:)

2009. ápr. 29. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet és aludni is kínszenvedés, mert állandóan be van dugulva az orrom. Több mint valószínű, hogy nem allergia, mert én csináltattam egy tesztet és nem vagyok az.

Azt mondták a nyálkahártya sokkal jobban irritálódik azért tüsszögök illetve valószínű egy kicsit meg is fáztam még a terhesség elején és az immunrendszer a terhesség elején kicsit gyengül ezért könnyeb megfázni. Homeopátiás orrsprayt használok, de nem sokat segít. 12 hetes km

2009. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez bizony allergia. A terhesség alatt az immunrendszer nagyon legyengül, csak alapjáraton működik, és az allergia köztudottan immungyengeség esetén "virágzik".

Van esély, hogy ha szülés után visszaáll az immunrendszer, akkor az allergia sem jön elő többet!

2009. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!