Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány nap múlva lesz észrevehet...

Hány nap múlva lesz észrevehető hatása a vizesedés ellen szedett homeopátiás szernek?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama vagyok, vizesednek a lábaim. Ma kezdtem el szedni a Narium Sulphuricum 9CH-t, 2 x 5 gyolyót. Mikorra lesz látható változás?
2009. ápr. 29. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 27 hetesen kezdtem el szedni (a lábfejem a 2x-re volt dagadva) és kb. 1 hét múlva szemmel láthatóan csökkent az ödémám.

A heti súlygyarapodásom is lecsökkent és azóta a heti hízásom 0,3-0,6 kg körüli. (Mielőtt elkezdtem szedni 1-1,2 kg-t híztam hetente.)

Most 35 hetes vagyok, folyamatosan szedem és minden OK.

2009. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na, lehetett volna annyi eszem, hogy hamarabb elkezdem szedni... :-((

Köszönöm a gyors választ!

2009. ápr. 29. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom ismered-e a bevételi szabályokat.


Ha esetleg nem ismernéd, ez a lényeg:

"...A homeopátiás szerek a száj nyálkahártyáján keresztül szívódnak fel. Emiatt lehetőleg semleges szájíznél kell bevenni a golyókat. Legalább fél órával előtte és utána ne egyen és igyon, ne rágózzon, ne mosson fogat mentol tartalmú fogrémmel, ne dohányozzon, mert minden olyan anyag amely a szájban ízként marad csökkenti a homeopátiás szer hatékonyságát.

A homeopátiás gyógyszereket víz nélkül a nyelv alatt kell elszopogatni és nem lenyelni."

2009. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket elmondta a gyógyszertárban a hölgy is. Most először próbálok ki ilyen szert, remélem lesz hatása!Ha igen, akkor lehet hoyg a szüléshez is beszerzem amit ajánlanak, bár azt nem tudom, hoyg az orvosom vagy a szülésznőm mit fog hozzá szólni. :-)
2009. ápr. 29. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!