Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magas a pulzusom az okozhat...

Ha magas a pulzusom az okozhat valami problémát a babánál?

Figyelt kérdés
Ha itthon vagyok, és megmérem magamnak, akkor olyan 80-90 között mozog.De ha vizsgálatra megyek pl. akkor 100 fölött van jóval, biztos az izgalom.Ilyenkor árt a babának, vagy megérzi ő is.Vagy az én pulzusszámom nincs hatással rá?Eddig az ultrahangokon mindig majd kiesett a szivem úgy dobogott, de a baba szívverése jó volt.Más is szokott így lenni?
2009. ápr. 29. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem szinte egész terhességem alatt 100 felett volt a pulzusom nyugalmi állapotomban is itthon. Teljesen egészséges babát szültem. :))

3 hós anyuka

2009. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont most kérdeztem rá a védönötöl,mert volt hogy 120as pulzust mértem. Azt mondta terhesség alatt normális,hogy magasabb. De a vérnyomásodra figyelj!
2009. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár mi még csak most tervezzük a babát, bennem is felmerült ez a kérdés már, mert nekem is magas a pulzusom, úgyanúgy, mint Neked! Sőt, nekem olykor extrasystole-s "beütéseim" is vannak és még csak 25 éves vagyok! Voltam EKG-n, szívuh-on mindenütt, de mindenhol azt mondták nyugodjak meg, minden rendben van! Amúgy én is NAGYON izgulok MINDENTŐL! Félek, hogy ettől a stresszes helyzettől nem jön össze a Babó...

Azt is mondták, hogy terhesség alatt méginkább megnő a pulzusszám!

Szerintem ne aggódj, hisz állandó megfigyelés alatt állsz a Pici miatt, jó kezekben vagy! Már figyelmeztettek volna ha ez annyira rendellenes lenne!!!!

Mindig ilyen izgulós voltál Te is?!?

2009. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hát ennyire azért nem, ez most nekem szerintem a terhességgel jár, ilyen extra paraszerűség.De amúgy a pulzusomért még nem szólt a védőnő, a vérnyomás a lényeg.Az ekg nem mutatott semmi rendelleneset.Csak vizsgálatoknál jön elő.Ha te is rendben vagy amúgy akkor szerintem nem lesz baj belőle, sok kismama panaszkodik erre.Sok sikert a próbálkozásra.
2009. ápr. 29. 19:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és a stresszel vigyázz, mert az sajnos lehet negatív hatással, de tudom könnyű ezt mondani, de azért mindent bele!!!
2009. ápr. 29. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok! Köszi, igyekszünk :-))

Most egy ideje az extráim nem jelentkeztek, de ezt az izgulást nehezen küzdöm le :-( Tényleg nekem egy belgyógyász ismerősőm azt mondta, ha teherbe esek szerinte elmúlnak ezek az extrák... Na mindegy!

Jó egészséget kívánok Nektek és minden jót, vigyázz magadra!

2009. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a vérnyomásom 95/60 szokott lenni,a pulzusom pedig még a terhességem előtt is 85-95 .Teljessen jól vagyok ,néha esténként nagyon dobog a szívem pár másodpercre de az EKG szerint minden oké!
2009. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!