Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti Izsáki úti kórház...

Kecskeméti Izsáki úti kórház vélemények?

Figyelt kérdés
Bejelentkeztem dokihoz jövő hétre, uh-t is csinálnak, vagy oda külön kell majd bejelentkezni? Aki szült már itt, mit tapasztalt?
2011. okt. 14. 12:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan kérhetsz előre Uh időpontot, mert nem fogsz pár napon belül odajutni, eléggé le vannak terhelve, főleg, ha csak az egyik UH rendelő működik. Kórház központi számán megmondják, mi a közvetlen szám.
2011. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Beszéltem a körzeti védőnővel, mondta, hogy foglalhatok előre is, és csinálnak most is uh-t.

Erre az uh-s meg csak nov 18-ra adott időpontot, hogy akkor lesz a 12 hetes szűrés, azért nem csinálnak uh-t, hogy megállapítsák a terhességet... :S

2011. okt. 17. 14:52
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam, hogy ez lesz a válasz... Mivel manapság az a tendencia, hogy magánrendelőkben állapítják meg a terhesség tényét, és majd ezek után irányít a magándoki/védőnő a kötelező kórházi UH-ra. Kitartás!
2011. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azzal biztattak, hogy a dokinál biztos lesz hüvelyi uh, és azzal vizsgálnak meg... Nem létezik, hogy csak a 12. héten nézzenek rá...
2011. okt. 18. 15:39
 15/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam megírom, hogy volt hüvelyi uh, és 15mm-es volt a babóca. :)
2011. okt. 25. 11:12
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök! Problémamentes babavárást neked! :)
2011. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A doki is rendes volt, úgyhogy szép élményként maradt meg az egész. Igaz az uh kb 1 perc volt, de nem baj.

2011. okt. 25. 16:05
 18/18 anonim válasza:
A Kecskeméti Megyei Kórház sajnos szellemében ugyanolyan maradi mint egyéb vidéki kórház társai. Az orvosok egy követ fújnak. Nagyképu majom nagyrésze. A szülésnel mindegyik ugyanazt a protokollt követi ami szerint 50 éve embertelen a hozzáállás a szülő nőkhöz, ugyanúgy végeznek mindent, semmi javulás, újitás, emberség. Gátmetszés tuti, ha kell ha nem, meg sem próbálják a gátvédelmet, szabad szülési poziciót el lehet felejteni, semmi ami a szülő nőnek jó, csak és kizárólag ami az orvosnak kényelmes, megalázás a szülés alatt, durva bánásmód. Oriási változás kellene a nőgyógyasz fejekben, de igazából mindegyiket csak a hálapénz érdekli. Ha van kivétel irjátok meg! Dr. Nemes egy fafej, csak és kizárólag úgy jó minden ahogy ő mondja, soha ne ellenkezz, kérdezz! Dr. Pétervári L. szűklátókörű, nagyképű, öntelt!
2012. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!