Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs fogadott orvosom?

Ha nincs fogadott orvosom?

Figyelt kérdés
2. terhességem. Lányommal (5 éves) volt fogadott orvosunk, de sztk-ba jártam hozzá. A mostani terhességemmel, ha nem fogadok orvost, attól a korházban "kinéznek"? Mert bárkivel beszélek, minden kismamának van vagy lesz fogadott orvosa. Én most nem tehetem meg, amit adnék a dokinak, azt a babára költöm. De ettől még nem kapok rosszabb ellátást, ugye?
2011. okt. 14. 13:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk is a dokik meg is mondják ki mennyiért szüleszt. Kétszer voltam magánrendelésen,amíg megtalálták a babát és megnyugtattak,hogy minden jó. Onanntól kezdev a kötelező uh-ra megyek a kórházba,amit kiválasztottunk,kedves mindenki, ápoló,szülésznő( egy városban lakunk) és az orvosok is, bárki lesz akkor ügyeletes bátran bízom rá magam. Azt a rengeteg pénzt inkább a babára költjük.Én is ismerek olyat akinél a fogadott doki épphogy beesett,vagy volt olyan aki mindig havonta járt hozzá magánrendelésre és többet adott mint kért gondolta így letudja a szülés árát.

Szülés előtt egy héttel lepasszolta,mert ment síelni. Ugrott a sok előre fizetett pénzük.


Mi fizettünk eddig magánrendelésen egyszer 7ezret egyszer 5 ezret. Legközelebb szerintem csak 4 dimenziós baba mozira költünk:)


11 hetes kismama

2011. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt hallom a környezetemben elég sok kismamatársamtól, hogy lesz fogadott orvosa. Nekem szintén nem. Úgy gondolom, hogy fizetünk elég járulékot az államnak, az orvos pedig kap fizetést a munkájáért.

Majd aki ott lesz, és ha rendesen viselkedik velünk, annak úgyis megköszönjük majd, így döntöttünk a Párommal.

18h2n kismama

2011. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem volt fogadott orvosom,sztk-ba jártam.szülésznőt viszont fogadtam és azt nem bántam meg.
2011. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megvan a döntés, nem fogadok orvost, párom bent lesz velem végig, szülésznőt viszont fogunk! Még egyszer köszi mindenkinek!
2011. okt. 17. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!